• : 02325320429
OMKA LOJİSTİK A.Ş - TUZLA, İSTANBUL - Firmadan ®

Firma Hakkında

1990 dan beri nakliye sektöründe olan firmamız 2007 yılında Melik KANŞIRAY ve Ali Fuat KANŞIRAY tarafından kurularak OMKA Lojistik Harfiyat A.Ş. ve OMKA Nakliyat LTD. ŞTİ. olarak devam etmektedir. Sektörün ve bölgesinin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Kurumsal yapısını tamamladıktan sonra, atılımlarına hız veren firmamız İstanbul ve KOCAELİ / Gebze bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Teknolojik gelişmeler ve yeniliklere açık olan firmamızda tam donanımlı 50 Adet Mercedes marka araç, (TIR) ve çeşitli iş makinları mevcut olup günlük yük taşıma kapasitemiz 12.000 ton’dur. 0-80 km mesafelerinde günlük yük taşıma kilometresine sahip olan OMKA Nakliyat beton santral ve asfaltlama fabrikalarına alt ve üst yapı malzemeleri olan mıcır, stabilize, hurda, kömür, agrega, rulo sac gibi ağır yük malzemeleri ile şehirlerarası kömür, hafriyat, nakliye ve liman taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Konusunda uzman ve deneyimli personelimiz teslim aldığı malzemenin emanet bilincini üzerinde taşıyarak teslim yerine kadar iletmekte ve zamanında teslimat yapmaktadır.

Firmanın Ürün & İlanları

Tümünü Gör

Yorum Yap

Civarındaki Firmalar

Firma İletişim Bilgileri

OMKA LOJİSTİK A.Ş

Harita Konumu ve Yol Tarifi

merkez : arapçeşme mah yenibağdat cad no 743 ekol iş hanı kat 5 daire 4 gebze kocaeli araç parkı : yayla mah piri reis cad no:52 tuzla istanbul 34944 Tuzla / İstanbul

Yol Tarifi Al

Mesaj Formu

QR Code