• : 02325320429
ELAZIĞ HAZAR TURİZM - BORNOVA, İZMİR - FiRMADAN

Firma Hakkında

İzmir'den Uşak, Afyon, Konya, Aksaray, Nevşehir, Kayseri, Malatya ve Elazığa 2+1 VİP otobüslerimizle konforlu yolculuğun tek adresi.

Yeni bir yüzyılın "Önce Hizmet " sloganı önderliğinde 30 adet son model otobüs filosu, 300' ün üzerinde bilet satış noktası, 750 çalışan personeli, 30 adet şehir içi servisi, güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli ile yurtiçi ve şehir içi servis araçları ile modern, çağdaş özel yolcu terminali, Bilgisayarlı Bilet Otomasyon Sistemi, modern konaklama tesisleri ile değerli yolcularımızı Türkiye genelinde Ege, Karadeniz, Marmara, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu,Akdeniz bölgesi olmak üzere 50 ilimize en kısa zamanda, en modern teknolojiyi sunarak, güvenli olarak ulaşımda hizmet vermektedir.

Geçmişin özveri ve alın teri ile günümüzün modern teknolojik gelişmelerini halkımıza sunmanın kıvanç ve mutluluğunu duyuyoruz. Uzakları yakın eden, sevenleri birbirine kavuşturan şirketimizin kurucularına minnet ve saygılarımızı sunuyoruz.


Misyonumuz
Yolcu taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek uluslararası normalara uygun, yenilikçi, temel ve kültürel değerlere bağlı daima iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.

Vizyonumuz
Müşterilerimiz zamanına ve haklarına saygı duymak.
Çalışmalarımızın tatminini ve moral değerlerini arttırmak.
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Firma Videoları

elazığ hazar turizm otobüsleri


Firmanın Ürün & İlanları

Tümünü Gör

Yorum Yap

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Kemalpaşa Cad. No:285 z097 izotaş 35070 Bornova / İzmir

Yol Tarifi Al

Mesaj Formu

QR Code