• : 02325320429
UMAY TABAN - BAYRAMPAŞA, İSTANBUL - FiRMADAN

Firma Hakkında

UMAY TABAN Firmamız İSTANBUL şehrinde BAYRAMPAŞA ilçesinde Yenidoğan Mh. Yeniçeri Sk. No:28-30 K:2 Bayrampaşa İstanbul (Google Haritalarda sokak adı Hançer Sk. olarak gözüküyor hala) Emintaş Yüksel Sanayi Sitesinin karşısı adresinde bulunmaktadır.

UMAY TABAN Kimya sektöründe hizmet vermektedir.

UMAY TABAN Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek UMAY TABAN firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

UMAY TABAN firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 10 Şubat 2020 , Pazartesi itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 208 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firmanın Ürün & İlanları

Tümünü Gör

Firma Eleman İlanları

PLASTİK ENJEKSİYON MAKİNESİNDE ÇALIŞACAK ...
Bayrampaşa / İstanbul - 10-02-2020

Yorum Yap

Firma İletişim Bilgileri

UMAY TABAN

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Yenidoğan Mh. Yeniçeri Sk. No:28-30 K:2 (Google Haritalarda sokak adı Hançer Sk. olarak gözüküyor hala) Emintaş Yüksel Sanayi Sitesinin karşısı 34040 Bayrampaşa / İstanbul

Yol Tarifi Al

Mesaj Formu

QR Code