• : 02325320429
4CLOUD TECHNOLOGY - , - FiRMADAN

Firma Hakkında

Türkiyede bizim gibi destekçilerin bulunmasını en çok destekleyen bir firma olarak dijital ortamların gelişmesi adına sizlere sunucu çözümleri üretiyoruz. 

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa ekibimiz sizler için istediğiniz özelliklerle beraber tasarlayabilir, varolan bir websitenizi de sorunsuz bir şekilde Türkiye lokasyonlu sunucularımızda barındırabilir yani bizlerden hosting hizmeti alabilirsiniz. 

Kurumsal ya da profesyonel işlerinizde sizlere uygun çözümleri üretmek adına, Fiziksel sunucularımızda Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda gibi lokasyonlarda hizmet veriyoruz. Sizlere %99.9 uptime garantisi ve bunun yanında sağlıklı DDoS Koruma modülleri sunuyoruz, bizden duymak isterseniz de
ağ kapasitemiz 4.2 Terabit.

Profesyonel ya da amatör farketmeksizin sizlerin gelişmesine ortak olarak sizlere özel dijital çözümler üretmeye geldik. 4 Cloud şimdi Türkiyede!

Firma Videoları

4Cloud İnternet Teknolojileri Tanıtım


4Cloud İnternet Teknolojileri Tanıtım


Firmanın Ürün & İlanları

Tümünü Gör

Firma Yorumları

Canay Özinci
26 Şubat 2020 , Çarşamba 16:43:27

Yaklaşık 2 ay boyunca Dedicated Makina kullanıyorum 4CloudTech aracılıyla.2 aylık kullanım sürecimde makinam sadece 5 dakika kapalı kaldı oda makina değiştirdiğim için çok memunum sistemlerinden.Başarılarının devamını diliyorum


Eren Yalçın
25 Şubat 2020 , Salı 19:30:36

Yaklaşık 3 aylık makine değiştirme süreci içerisindeydim ve aradığım yeri buldum diyebilirim. 4cloud firması vaat ettiklerinin de üzerinde bir performans sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.


Muhammet Ciğerci
25 Şubat 2020 , Salı 16:11:19

Kurumsal odaklı işlerimizde bizlere ciddi manada rahatlık sağladılar. Üstün performanslı sunucularında kendi hizmetlerimizi barındırıyoruz ve yeni firma olmasına rağmen yıllardır piyasada olan diğer firmalara nazaran taş çıkartacak bir firma. Şiddetle tavsiye ederim, bağımlılık yapıyor.


Firma İletişim Bilgileri

4CLOUD TECHNOLOGY

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Maslak Mah. Eski Büyükdere CD. No:27 34398 Sarıyer / İstanbul

Yol Tarifi Al

Mesaj Formu

QR Code