Blue Star Diamonds Pvt. Ltd.

Blue Star Diamonds Pvt. Ltd.

Firma Hakkında

Blue Star Diamonds Pvt. Ltd. Firmamız Kırşehir şehrinde ilçesinde CE-9010, 9th floor, Tower- C Bharat Diamond Bourse, Bandra Kurla Complex Rd, Bandra Kurla Complex, Bandra East, Mumbai, Maharashtra 400051, Hindistan adresinde bulunmaktadır.

Blue Star Diamonds Pvt. Ltd. Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

Blue Star Diamonds Pvt. Ltd. Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek Blue Star Diamonds Pvt. Ltd. firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Blue Star Diamonds Pvt. Ltd. firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 11 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 41 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

CE-9010, 9th floor, Tower- C Bharat Diamond Bourse, Bandra Kurla Complex Rd, Bandra Kurla Complex, Bandra East, Mumbai, Maharashtra 400051, HindistanKırşehir /

Seo-Banner