Okyanustur lojistik

Okyanustur lojistik

Firma Hakkında

Okyanustur lojistik Firmamız Hatay şehrinde Antakya ilçesinde BÜYÜK DALYAN MAH, Antakya Gümrük Müdürlüğü İskenderun Yolu Üzeri Büyükdalyan Mahallesi 2.Küme Evler Sokak D Blok Antakya Uluslararası Nakliyeciler Kooperatifi No:37/6, 31000 Antakya/Hatay adresinde bulunmaktadır.

Okyanustur lojistik Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

Okyanustur lojistik Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek Okyanustur lojistik firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Okyanustur lojistik firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 13 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 35 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

BÜYÜK DALYAN MAH, Antakya Gümrük Müdürlüğü İskenderun Yolu Üzeri Büyükdalyan Mahallesi 2.Küme Evler Sokak D Blok Antakya Uluslararası Nakliyeciler Kooperatifi No:37/6, 31000 Antakya/HatayHatay / Antakya

Seo-Banner