JANSEN TAVUKÇULUK EKİPMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0
0
İşletme ID:729391

JANSEN TAVUKÇULUK EKİPMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Firma Hakkında

JANSEN TAVUKÇULUK EKİPMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firmamız İstanbul şehrinde Üsküdar ilçesinde Aziz Mahmut Hüdayi, UĞURLU İŞMERKEZİ, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Halk Cd. NO:54 D:Kat 2, 34672 Üsküdar/İstanbul adresinde bulunmaktadır.

JANSEN TAVUKÇULUK EKİPMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

JANSEN TAVUKÇULUK EKİPMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek JANSEN TAVUKÇULUK EKİPMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

JANSEN TAVUKÇULUK EKİPMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 13 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 153 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Aziz Mahmut Hüdayi, UĞURLU İŞMERKEZİ, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Halk Cd. NO:54 D:Kat 2, 34672 Üsküdar/İstanbulİstanbul / Üsküdar

Seo-Banner