HAN ORGANİK GÜBRE A.Ş.(Solucan Gübresi,Kompost Gübre,Solucan Maması ve Tesis Kurulumu)

  • Kayseri / Bünyan
  • 13 Nisan 2020
  • 170
0
0
İşletme ID:729397

HAN ORGANİK GÜBRE A.Ş.(Solucan Gübresi,Kompost Gübre,Solucan

Firma Hakkında

HAN ORGANİK GÜBRE A.Ş.(Solucan Gübresi,Kompost Gübre,Solucan Maması ve Tesis Kurulumu) Firmamız Kayseri şehrinde Bünyan ilçesinde Fatih Mah. Nailağa Cad. No:61 Kösre Mevkii, 38600 Bünyan/Kayseri adresinde bulunmaktadır.

HAN ORGANİK GÜBRE A.Ş.(Solucan Gübresi,Kompost Gübre,Solucan Maması ve Tesis Kurulumu) Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

HAN ORGANİK GÜBRE A.Ş.(Solucan Gübresi,Kompost Gübre,Solucan Maması ve Tesis Kurulumu) Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek HAN ORGANİK GÜBRE A.Ş.(Solucan Gübresi,Kompost Gübre,Solucan Maması ve Tesis Kurulumu) firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

HAN ORGANİK GÜBRE A.Ş.(Solucan Gübresi,Kompost Gübre,Solucan Maması ve Tesis Kurulumu) firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 13 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 170 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Fatih Mah. Nailağa Cad. No:61 Kösre Mevkii, 38600 Bünyan/KayseriKayseri / Bünyan

Seo-Banner