Yetkin teknik Kombi ve Klima Servisi

Firma Hakkında

Yetkin teknik Kombi ve Klima Servisi Firmamız İstanbul şehrinde Büyükçekmece ilçesinde Çakmaklı, Gölsehir sitesi, Hadımköy Yolu Cd, 34500 Büyükçekmece/İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Yetkin teknik Kombi ve Klima Servisi Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

Yetkin teknik Kombi ve Klima Servisi Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek Yetkin teknik Kombi ve Klima Servisi firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Yetkin teknik Kombi ve Klima Servisi firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 13 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 10 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

64x64
Ali Semih Oran
1 Ekim 2020 , Perşembe 16:33:38

İstanbul beylikdüzünde bir tanıdığım ile ortak iş yapmak istiyoruz. Adi ortaklık mı kurmalıyız Limited şirket mi? ortaklık açısından hangisi daha iyi olur?


Benzer Firmalar

Civarımdaki Firmalar

Firma İletişim Bilgisi

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Çakmaklı, Gölsehir sitesi, Hadımköy Yolu Cd, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Mesaj Formu

Etiketler

34

Yetkin teknik Kombi ve Klima Servisi

286