VALUE Mühendislik Isı Sistemleri Taah. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Firma Hakkında

VALUE Mühendislik Isı Sistemleri Taah. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Firmamız İstanbul şehrinde Ümraniye ilçesinde Tatlısu, Haliç Sk. No:31, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul adresinde bulunmaktadır.

VALUE Mühendislik Isı Sistemleri Taah. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

VALUE Mühendislik Isı Sistemleri Taah. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek VALUE Mühendislik Isı Sistemleri Taah. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

VALUE Mühendislik Isı Sistemleri Taah. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 13 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 24 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

64x64
Ali Semih Oran
1 Ekim 2020 , Perşembe 16:33:38

İstanbul beylikdüzünde bir tanıdığım ile ortak iş yapmak istiyoruz. Adi ortaklık mı kurmalıyız Limited şirket mi? ortaklık açısından hangisi daha iyi olur?


Benzer Firmalar

Civarımdaki Firmalar

Firma İletişim Bilgisi

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Tatlısu, Haliç Sk. No:31, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Mesaj Formu

Etiketler

34

VALUE Mühendislik Isı Sistemleri Taah. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

274