Kurtuluş Matbaacılık San.Tic. Ltd. Şti.

Kurtuluş Matbaacılık San.Tic. Ltd. Şti.

Firma Hakkında

Kurtuluş Matbaacılık San.Tic. Ltd. Şti. Firmamız İstanbul şehrinde Başakşehir ilçesinde Ziya Gökalp Mahallesi, Sefaköy Sanayi Sitesi, İkitelli Osb 3. Blok D:7-12, 34306 Başakşehir/İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Kurtuluş Matbaacılık San.Tic. Ltd. Şti. Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

Kurtuluş Matbaacılık San.Tic. Ltd. Şti. Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek Kurtuluş Matbaacılık San.Tic. Ltd. Şti. firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Kurtuluş Matbaacılık San.Tic. Ltd. Şti. firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 14 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 82 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Ziya Gökalp Mahallesi, Sefaköy Sanayi Sitesi, İkitelli Osb 3. Blok D:7-12, 34306 Başakşehir/İstanbulİstanbul / Başakşehir

Seo-Banner