Ankara Küçük Nakliye

  • Ankara / Mamak
  • 7 Mayıs 2020
  • 683
0
0
İşletme ID:748122

Ankara Küçük Nakliye

Firma Hakkında

Ankara küçük nakliye hizmetine ihtiyaç duyan kişi veya kuruluşlara 7/24 saat hizmet sunuyoruz. Küçük nakliye işlemi parça veya miktarca olan eşyaların bulunduğu yerden alınarak istenilen yere belli ücret karşılığında taşınma işlemine denir. Bunu yaparken de küçük nakliye araçları kullanılır.

 

Ankara küçük nakliyat araçlarımızla; hızlı ve güvenli taşımacılık süreçlerine imza atıyoruz. Firmamız bu hizmeti saatlik olarak da saatlik nakliye tarifeleri belirleyerek uygulamaktadır.

 

Ankara kamyonet nakliye işlemlerinde kamyonetler yardımıyla müşterilerimizin yük ve eşyalarını gerek şehir içinde gerekse de şehirler arası taşıyoruz.

 

Bir kaç parça eşya taşıma ihtiyacı olan herkese doblo nakliye ve mini nakliye araçlarımızla anında adrese teslim yapıyoruz. Envanterimizde yer alan Ankara küçük nakliye araçlarımız birbirinden farklı boy ve ebatta olup her işe uygun araç temin etmekteyiz.

 

Ülke geneli küçük nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz. Ankara başta olmak üzere tüm şehir, ilçe ve semtlere kolaylıkla ulaşarak taşınacak olan eşyalarınızın taşınmasını sorunsuz şekilde sağlıyoruz.

 

https://kucuknakliye.gen.tr/

Firma Yorumları

64x64
Demet Darıoğlu
14 Aralık 2020 14:12:21

Ankara içi parça eşyalarımızı çok uygun fiyata taşıdılar. Teşekkür ederim.


Harita Konumu ve Yol Tarifi

Abidinpaşa MahallesiAnkara / Mamak

Mesaj Formu

Seo-Banner