• : 02325320429
MARMARİS DALIŞ TURU - MARMARİS, MUĞLA - Firmadan ®

Firma Hakkında

MARMARİS DALIŞ TURU Firmamız MUĞLA şehrinde MARMARİS ilçesinde Armutalan, Şirinyer Mah. Durmazlar Cad. 136. Sok, Bayraktar Sitesi 51/2, 48700 Marmaris/Muğla adresinde bulunmaktadır.

MARMARİS DALIŞ TURU Turizm ve Seyahat sektöründe hizmet vermektedir.

Marmaris Dalış Turu Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek MARMARİS DALIŞ TURU firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

MARMARİS DALIŞ TURU firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 3 Temmuz 2020 , Cuma itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 214 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firmanın Ürün & İlanları

Tümünü Gör

Firma Yorumları

Sezai Kara
10 Temmuz 2020 , Cuma 20:59:40

Eğer dalış eğitimi almak istiyorsanız bu tekneler aynı zamanda birer dalış kursu. Ben ve arkadaşım PADI sertifikası almak için 3 gün tekne ile kursa katıldık. Hocalar çok bilgiliydi, özellikle Engin Beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.


Kardelen Bayraklı
8 Temmuz 2020 , Çarşamba 14:52:20

Eğitmenler çok bilgili ve profesyoneller. Sizin endişelerinizi anlayıp yardımcı olma konusunda çok başarılılar. Tekne ekibi sizin bu deneyimi en iyi şekilde yaşamanız için ellerinden geleni fazlası ile yapıyorlar. Bütün ekibe çok teşekkür ederim, seneye yeniden mutlaka geleceğim.


Civarındaki Firmalar

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Armutalan, Şirinyer Mah. Durmazlar Cad. 136. Sok, Bayraktar Sitesi 51 2, 48700 Marmaris / Muğla

Yol Tarifi Al

Mesaj Formu

QR Code