Firma Hakkında

 Türkiye’nin en köklü ve kendisini sektörde ıspat etmiş , sıhhi- su tesisat kuruluşlarından biri olan DURKAL TESİSAT  1985’ten beri sektörün içinde olup, günün şartlarına göre kendini güncellemiş  bilgi ,  birikimi ve tecrübesi ile birlikte bu güne kadar çalışmış olduğu takım arkadaşlarını bir araya toparlayarak Ankara’da bu gün ki kurumsal yapısına  ulaşmıştır.

Faaliyet alanımız olan;Su Sızıntısı Bulma, Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Tamiri, Su Kaçak Tespiti, Radyatör Temizliği, Petek temizliği, Kalorifer Tesisat Temizliği, Merkezi Sistem Bakımı, Merkezi Sistem Temizliği, Yerden Isıtma Temizlikği, Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Açma, Logar Açma, Pimaş Açma, Gider Açma, Su tesisatı Montajı, Su Tesisatı Tamiri konusunda Durkal Tesisat bünyesindeki  sertifikalı tesisatçılarla %100  garantili hizmet sunuyoruz.

Faaliyette bulunduğu sektördeki müşterilerin  tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile pekiştirmiştir. İnsan kaynağının ön plana çıktığı gerçeğini dikkate alarak yaptığımız işin doğası gereği  bu konuya en büyük hassasiyeti göstermekteyiz. Konularında iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarımız ile  teknolojiyi devamlı takip ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak,  bu yolda güvenle büyüyerek ilerlemekteyiz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

KAVACIK SUBAYEVLERİ MAH. ŞAİR MEHMET EMİN CAD. 59/C KEÇİÖREN ANKARAAnkara / Keçiören

Mesaj Formu

Etiketler

ankara kanal açma

ankara petek temizleme

ankara su kaçak

su kaçak

kanal açma

petek temizleme

petek temizliği

kanalizasyon tıkanıklığı

gider açma

lavabo açma

sıhhi tesisat

pimaş açma

petek yıkama

kombi bakımı

noktasal su kaçak tespiti

su kaçağı bulma

su kaçağı

keçiören kanal açma

çankaya kanal açma

Benzer Firmalar

Civarımdaki Firmalar

Seo-Banner