DURKAL TESİSAT

  • Ankara / Keçiören
  • 9 Temmuz 2020
  • 938
0
0
İşletme ID:748305

Firma Hakkında

 Türkiye’nin en köklü ve kendisini sektörde ıspat etmiş , sıhhi- su tesisat kuruluşlarından biri olan DURKAL TESİSAT  1985’ten beri sektörün içinde olup, günün şartlarına göre kendini güncellemiş  bilgi ,  birikimi ve tecrübesi ile birlikte bu güne kadar çalışmış olduğu takım arkadaşlarını bir araya toparlayarak Ankara’da bu gün ki kurumsal yapısına  ulaşmıştır.

Faaliyet alanımız olan;Su Sızıntısı Bulma, Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Tamiri, Su Kaçak Tespiti, Radyatör Temizliği, Petek temizliği, Kalorifer Tesisat Temizliği, Merkezi Sistem Bakımı, Merkezi Sistem Temizliği, Yerden Isıtma Temizlikği, Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Açma, Logar Açma, Pimaş Açma, Gider Açma, Su tesisatı Montajı, Su Tesisatı Tamiri konusunda Durkal Tesisat bünyesindeki  sertifikalı tesisatçılarla %100  garantili hizmet sunuyoruz.

Faaliyette bulunduğu sektördeki müşterilerin  tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile pekiştirmiştir. İnsan kaynağının ön plana çıktığı gerçeğini dikkate alarak yaptığımız işin doğası gereği  bu konuya en büyük hassasiyeti göstermekteyiz. Konularında iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarımız ile  teknolojiyi devamlı takip ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak,  bu yolda güvenle büyüyerek ilerlemekteyiz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner