TERZİ & ÜTÜ her türlü tamirat işleri yapılır

Firma Hakkında

TERZİ & ÜTÜ her türlü tamirat işleri yapılır Firmamız Malatya şehrinde Yeşilyurt ilçesinde Özalper mah telgraf sok no 8 yeşilyurt malatya adresinde bulunmaktadır.

TERZİ & ÜTÜ her türlü tamirat işleri yapılır Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

TERZİ & ÜTÜ her türlü tamirat işleri yapılır Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek TERZİ & ÜTÜ her türlü tamirat işleri yapılır firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

TERZİ & ÜTÜ her türlü tamirat işleri yapılır firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 14 Temmuz 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 81 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

64x64
Ali Semih Oran
1 Ekim 2020 , Perşembe 16:33:38

İstanbul beylikdüzünde bir tanıdığım ile ortak iş yapmak istiyoruz. Adi ortaklık mı kurmalıyız Limited şirket mi? ortaklık açısından hangisi daha iyi olur?


Benzer Firmalar

Civarımdaki Firmalar

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Özalper mah telgraf sok no 8 yeşilyurt malatya

Mesaj Formu

Etiketler

tamirat ve tasarım işleri yapılır