Konya Temizlik Şirketleri - BATUHAN TEMİZLİK KONYA

Firma Hakkında

Konya Temizlik Şirketleri

 Konya temizlik şirketleri - BATUHAN TEMİZLİK %99 müşteri memnuniyeti garantisiyle Hizmetinizdeyiz. Temizlik sizin için artık daha kolay! Konya temizlik şirketleri arasında yerini alan BATUHAN TEMİZLİK, ev, ofis, villa, bina, apartman, merdiven, işyeri, dükkan, mağaza, fabrika ve inşaat sonrası temizlik işlerinizde bir telefon kadar yakınınızda.. Uzman personel eşliğinde hizmet veren ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan KONYA BATUHAN TEMİZLİK, ihtiyaç duyduğunuz her an siz değerli müşterilerine garantili temizlik hizmeti sunmaya hazırdır. Bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. 

0506 684 99 61 (Erhan Bozgöz) / 0506 430 6830 (Yıldız Bozgöz)

Konya da kalite, güven ve garantili hizmetin adı BATUHAN TEMİZLİK.. İhtiyacınız olan tüm temizlik hizmetlerini en iyi kaliteyle sunmaya çalışıyoruz. 

Konya Temizlik Şirketleri Hizmetlerimiz:

 Eşyalı eşyasız ev temizliği (Boş yada Dolu ev temizliği)

 Ev, işyeri ve araçlar için Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

 Villaların detaylı temizliği

 Mağaza, işyeri ve ofislerinizin temizliği

 Fabrikaların rutin ve tek seferlik temizliği

 Düğün salonlarının temizliği

 Cami ve Hastahane Temizliği

 Kafe ve Restaurantların Temizliği ve koltuk yıkama

 Mobil Kapıcılık, Apartman ve binaların rutin temizliği

 Devlet Kurumları ve Okulların Temizliği

 İnşaat Sonrası Temizlik / Dış cephe temizliği

 

Konya Temizlik Şirketleri Batuhan Temizlik

 Konya temizlik Şirketleri Batuhan Temizlik, Konya da Selçuklu, Meram, Karatay ilçelerinde ve çevresinde temizlik hizmetleri sunan bir firmadır.
Batuhan Temizlik Firması Ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, fabrika temizliği, koltuk yıkama, bina ve apartman temizliği gibi hizmetler sunmaktadır.

Konya gündelikçi temizlikçi bayan personel, Konya temizlik şirketleri, Konya Meram Temizlik Şirketi, Konya Karatay Temizlik şirketi, Konya Selçuklu temizlik şirketleri, Konya temizlik firmaları, temizlik şirketi Konya, Konya temizlik şirketleri, Konya Meram Temizlik Şirketi, Konya Karatay Temizlik şirketi, Konya Selçuklu temizlik şirketleri, Konya temizlik firmaları, temizlik şirketi Konya, Konya dış cephe temizliği, Konya Temizlik Şirketi Karatay, Konya Selçuklu Temizlik Şirketleri,  Konya temizlik şirketleri Meram, en iyi temizlik şirketleri, Konya ev temizliği fiyatları, Konya temizlik şirketleri, gündelikçi temizlikçi bayan, villa temizlik şirketleri, ofis temizlik şirketleri, Yerinde Koltuk ve Yatak Yıkama firması, Koltuk Yıkama Konya, Koltuk yıkama, Selçuklu, Karatay, Meram, Temizlik, Şirketleri,

Kaliteli, güvenilir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti garantisiyle Konya BatuHaN Temizlik kaliteden ödün vermeden en iyi temizlik hizmetini sunmaya kendini adamış bir temizlik firmasıdır. 

Firma Yorumları

64x64
Ahmet Koç
22 Eylül 2020 23:58:58

Konya temizlik şirketleri diye internette arama yaparken şans eseri Batuhan temizlik firmasıyla karşılaştım. Temizlik için anlaştık ve mükemmel bir işçilik sergilediler. Allah razı olsun. İş bitiminde bizi haberdar ettiler gittik birlikte kontrol ettik. Herşey mükemmeldi teşekkür ederim


Harita Konumu ve Yol Tarifi

Haciveyiszade Mahallesi Halit Dikmen Sokak No:13/5 Konya / Karatay

Mesaj Formu

Etiketler

Konya temizlik

Konya temizlik şirketleri

Konya temizlik firmaları

Konya temizlik fiyatları

Konya ev temizliği

Konya temizlikçi

Konya gündelikçi

Konya en iyi temizlik firmaları

Konya fabrika temizliği

Konya bina temizliği

Konya villa temizliği

Konya yerinde koltuk yıkama

Konya koltuk yıkama

Konya cam temizliği

Konya apartman temizliği

Konya ofis temizliği

Konya mobil kapıcılık

Benzer Firmalar

Civarımdaki Firmalar

Seo-Banner