Tek Yapı Mantolama İzolasyon

Vitrin Firma
  • Manisa / Manisa
  • 3 Kasım 2020
  • 1426
0
0
İşletme ID:748798

Firma Hakkında

 

Hakkımızda

Tek Yapı Mantolama İzolasyon, dış cephe, iç mimarlık, proje ve tasarım ekibi Manisa’da sektörün içinde aktif olarak yer almaktadır. Kalite ve mühendislik anlayışını ön planda tutan Tek Yapı Mantolama İzolasyon, yapmış olduğu çalışmalarda; tasarım, proje ve uygulamaları bir bütün halinde ele alarak, müşterilerine hizmet vermektedir.

Tek Yapı Mantolama İzolasyon Manisa Mantolama, girişimci ruhunu koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için çalışır. Dinamik piyasa koşullarını bir avantaja çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı çabuk karar verme için en son bilişim teknolojilerini kullanmaya öncelik olarak belirlemiştir.

Tek Yapı Mantolama İzolasyon Manisa Mantolama sayesinde, yeni nesil mantolama; artık çok daha kaliteli ve güvenle kapınıza geliyor. Evinize/ kurumunuza değerine değer katarken, Manisa Mantolama ayrıcalığı ile kafanız sakin, cebiniz mutlu ve kaliteniz daim olur.

Müşteriye sadece müşteri gözüyle bakmayan Tek Yapı Mantolama İzolasyon, her daim çözüm ortağı olma yolunda, projeleri sahiplenmektir. Kuruluşu itibariyle önemli ve değerli işlere imza atan Tek Yapı Mantolama İzolasyon Manisa Mantolama, profesyonel yaklaşımıyla geleceğin yenilikçi vizyonuyla hizmet sunmaktadır.

 

Yapılarımızda ısınma ve serinleme amaçlı kullandığımız kombi, kalorifer, klima ve benzeri cihazların sarf ettikleri enerji, dış cephe mantolama uygulamaları ile %50 azaltılabilmektedir. Eğer binalarımızın temel ve çatılarında da mantolama yapılmışsa bu oran %60’lara kadar çıkacaktır.

Bu kadar önemli bir tasarrufun sadece kendi bütçelerimize değil ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlayacağı unutulmamalıdır. Binalarımızda en önemli ısı kayıpları kolon ve kirişlerden kaynaklanmaktadır. Bu neden ile iç duvarlarda yapılacak Mantolama tatbikatları asla sonsuz ömürlü olamayacaktır, dış cephede ve bina duvarlarının da tamamını kaplamadıktan sonra mantolama sistemlerinde tatmin edici sonuçlar alınamaz. Sistemin ana prensibi hiçbir aralık kalmayacak şekilde yapının dışarıdan ısı yalıtım levhaları ile kaplanmasıdır.

 

Kolonlar, kirişler, duvarlar, pencere merkezleri, çıkma altları bir bütün olarak mantolanmalı ve yapının tamamı koruma altına alınmalıdır.

Doğru bir şekilde dış cephe kaplama sistemleri ile kaplanan bir binanin korozyon problemini bir daha yaşamayacağını, yaşının sabitleneceğini ve mantolamanın bina ömrü kadar hizmet verebileceğini unutmamamız gerekmektedir. Yapılarda mantolama uygulaması ısınma için kullanılan enerjiden tasarruf edilerek gaz, kurum ve toz emisyonunu azaltıp çevre için doğrudan bir kazanç sağlar. Duvar, ısı köprüleri, zemin ve tavan yüzey sıcaklıklarının iç konfora olduğu kadar yapı kabuğu üzerinde de önemli etkileri vardır. Yeterli yalıtım yaşam kalitesine katkıda bulunur ve bina dokusunun korunmasına yardımcı olmaktadır.

 

Dış cephe mantolama için teknik verilere uygun olan ve olmayan çok çeşitli ürünleri bulmanız mümkün. Mantolama uygulamasından maksimum derecede fayda sağlamak için ürün kalitesi teknik değerleri üstün malzemelere ek olarak Uygulamanın da hassas yapılması gerekmektedir. Ürün ve uygulamanın birleşmesi sonucunda mantolama tam performans ile çalışacak size konforlu ve sağlıklı bir mekân oluşturacaktır.

Bu çözümde kullanılan bileşenler doğru nitelikte seçilmiş ısı yalıtım levhaları, levhaların yüzeye ankrajlanmasını sağlayan özel dübeller, yine levhaların yüzeye yapışmasını sağlayıcı özel yapıştırma harcı ve mantolamaya özel sıva harcı, sıva aderansini arttıran sıva filesi, boşluklarda kullanılmak üzere tasarlanmış alüminyum profillerden oluşmaktadır.

Ülkemizde dış cephe yalıtım ile enerji tasarrufunun yaygınlaştırılmasına yönelik TSE, Bayındırlık Bakanlığı ve Enerji Bakanlığı nezdinde gerçekleştirilen çalışmalar ile TS 825 “Binalarda Isı Yalıtım Yönetmeliği” standardı, Nisan 1998’de revize edilmiş ve Haziran 2000’den itibaren de yeni inşa edilecek yapılarda zorunlu bir standart haline gelmiştir. Mantolama uygulama zorunluluğu, belediyelerin ilgili bölümleri ve yapı denetim firmalarınca denetlenmektedir.

Tek Yapı Mantolama İzolasyon Manisa Mantolama Hizmetleri

 

 

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Cumhuriyet, 75.Yıl Blv. No:86Manisa / Manisa

Mesaj Formu

Etiketler

Manisa merkez de dış cephe mantolama yapan firmalar Manisa Salihlide dış cephe mantolama yapan firmalar Manisa yunusemrede dış cephe mantolama yapan firmalar İzmir Bornovada dış cephe mantolama yapan firmalar Antalyada dış cephe fileli sıva boya yapan firmalar Akhisarda dış cephe ısı yalıtım mantolama yapan firmalar Manisa merkezde ısı yalıtım mantolama yapan firmalar Dış cephe mantolama eps Dış cephe mantolama taş yünü Dış cephe fileli sıva Dış cepe yalı baskı Dış cephe Betopan Dış cephe boya Iç cephe boya Çatı işleri Izolasyon işleri Manisa da dış cephe Mantolama Yunusemre manisada dış cephe mantolama firmalari Akhisarda dış cephe mantolama yapan firmalar Somada dış cephe mantolama yapan firmalar Manisa Akhisarda dış cephe mantolama yapan firmalar Manisa Salihli de dış cephe mantolama yapan firmalar Manisa Somada dış cephe mantolama yapan firmalar Manisa Akhisarda dış cephe ısı yalıtım mantolama yapan firmalar Tek yapı mantolama manisa Manisa Akhisarda en iyi dış cephe mantolama yapan firmalar tek Yapı firması Manisa Salihlide en iyi dış cephe mantolama yapan firmalar tek Yapı firması Manisa Somada en iyi dış cephe mantolama yapan firmalar tek yapı firması En iyi dış cephe ısı yalıtım mantolama yapan firma tek Yapı firması Tek yapı Manisa mantolama firmaları dış cephe Yunus Emre de dış cephe mantolama yapan firmalar Salihlide dış cephe mantolama yapan firmalar Manisa merkezde dış cephe mantolama yapan firmalar Manisa şehzadelerde dış cephe mantolama yapan firmalar Manisada dış cephe mantolama yapan firmalar Mantolama eps Mantolama taş yünü Mantolama fileli sıva Dış cephe boya İç cephe boya Manisa akhisar da dış cephe mantolama firmaları Manisa Salihli de dış cephe mantolama firmaları Manisa merkez de dış cephe mantolama firmaları dış cephe mantolama Tek Yapı İzolasyon Manisada dış cephe mantolama yapan firmalar nerede bulurum Manisa Alaybeyde dış cephe mantolama yapan firmalar Manisada en iyi dış cephe mantolama yapan firma Manisa tek Yapı İzolasyon Tek Yapı izolasyon Manisa Tek yapı manisa Manisa Alaybeyde dış cephe mantolama yapan firmalar nereden bulurum Manisada en iyi dış cephe mantolama yapan firmalar nereden bulurum Manisa dış cephe ısı yalıtım mantolama yapan firmalar nereden bulurum MANİSA MANTOLAMA Manisa Mantolama Tek Yapı Mantolama İzolasyon Tek Yapı Manisa Mantolama Manisa Mantolama Tek Yapı Manisa Mantolama Tek Yapı Mantolama İzolasyon Manisa şehzadelerde dış cephe mantolama yapan firmalar
Seo-Banner