OTD ULUSLARARASI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TEKNİK DESTEK VE DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ.

  • İstanbul / Küçükçekmece
  • 10 Mayıs 2021
  • 898
0
0
İşletme ID:750343

OTD ULUSLARARASI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TEKNİK DESTEK VE DANI

Firma Hakkında

OTD ULUSLARARASI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TEKNİK DESTEK VE DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ. Firmamız İstanbul şehrinde Küçükçekmece ilçesinde ATATÜRK MAH. GÜNER SK. B1 BLOK NO: 1 /1B IÇ KAPI NO: 257 KÜÇÜKÇEKMECE/ ISTANBUL adresinde bulunmaktadır.

OTD ULUSLARARASI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TEKNİK DESTEK VE DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ. Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

OTD ULUSLARARASI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TEKNİK DESTEK VE DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ. Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek OTD ULUSLARARASI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TEKNİK DESTEK VE DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ. firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

OTD ULUSLARARASI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TEKNİK DESTEK VE DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ. firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 10 Mayıs 2021 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 898 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

ATATÜRK MAH. GÜNER SK. B1 BLOK NO: 1 /1B IÇ KAPI NO: 257 KÜÇÜKÇEKMECE/ ISTANBULİstanbul / Küçükçekmece

Mesaj Formu

Seo-Banner