Adıgüzel Cam Sanayi

  • Ağrı / Ağrı
  • 17 Şubat 2022
  • 443
0
0
İşletme ID:750623

Adıgüzel Cam Sanayi

Firma Hakkında

2000 yılından bu yana Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki il ve ilçelere ince işçilik cam balkon, cam sistemleri, Alümünyum doğrama alanında hizmetler vermekteyiz. Ayrıca aynı sektörde hizmet veren firmalara malzeme temini, tamperli ve düz cam temini sağlanmaktadır. Bu işletmelerin eğitimi ve kalifiye eleman desteği sunmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini ve kaliteli işçiliği ön planda tutarak çalışıyoruz. Bölgede tecrübeli firmaların azlığı sebebiyle oluşan açığı kapatıyoruz. Ayrıca çalıştırdığımız bütün teknik personellerin eğitimini sağlayarak hizmet verdiğimiz müşterilerimize kalite seviyesini en üstte tutmak için çalışıyoruz.

Yılın 365 günü 24 saat boyunca teknik servis hizmetiyle satış sonrası desteği vermekteyiz. Bizi arayan müşterilerimize en uygun profesyonel çözümleri sunmak için ilk önce ücretsiz keşif hizmetiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına uygun en iyi malzeme ve işçilik seçenekleri sunarak müşterilerimizin bütçesine uygun çözümler üretiyoruz.

Evlerin cam balkonlarından iş yerlerinin cam ve alüminyum doğrama ihtiyaçlarını karşılamak için ürün stoğumuzu daima zengin tutuyoruz. Müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede en iyi fiyata gerçekleştirme politikasıyla hareket ediyoruz. Biliyoruz ki; hizmet verdiğimiz her müşterinin sunduğumuz hizmetten memnun kalması bizi sektörün lideri yapacak, hem de muhtemel yeni proje ve müşteri kitlemizi genişletecektir.

İnce işçilik ve kullanılan kaliteli malzeme hizmet verdiğimiz Tamperli cam çeşitleri, Cam Balkon Aksesuar ve Profilleri, Lamine cam çeşitleri, Düz cam çeşitleri, Cam balkon, Katlanır cam balkon, Isıcamlı cam balkon, Sürme cam balkon, Üsten askılı cam balkon, Motorlu cam balkon, Giyotin camlama,Plise perdeli cam balkon, Alüminyum doğurama, Cam tavan Sistemleri, Cam bölme Sistemleri, Cam Kapı çeşitleri, Havuz kapatma,Kış bahçesi,Teras kapatma alanlarında hizmetin uzun süreli sorunsuz olmasını sağlayacaktır. Bu alanda bir farkımız olduğunu tüm müşterilerimizin ortak düşüncesiyle sağlayacaktır.

Merkezi Ağrıda olan Adıgüzel Cam Balkon çevre il ve ilçeler Batman, Mardin, Siirt, Cizre, Şırnak, Silopi, Kars, Iğdır, Van, Muş, Bingöl, Erzurum, Hakkariye kadar uzanan bir hizmet ağıyla sunmuş olduğu hizmetin devamlılığı ve sürekliliğine çok önem vermektedir. Hizmet ağımızın bu kadar geniş olması sunduğumuz hizmetin kalitesi ve müşterilerimizin teveccühüyle ancak mümkün olabilir. Biz yaptığımız işin bize referans olmasını hedefler, "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz..." sözüyle bizi en iyi şekilde tanıtan, tanımlayan çizginin yaptığımız iş ve hizmet olduğunu söylemekten büyük bir kıvanç duyuyoruz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner