PFI ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER

0
0
İşletme ID:750817

PFI ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER

Firma Hakkında

PFI, 45 yılı aşkın süredir Soğuk Zincir ve Lojistik Çözümler konusunda uzmanlaşmış bir İtalyan markasıdır ve endüstriyel soğuk hava depo kapısı ve yükleme alanı ekipmanlarının lider üreticisidir.

PFI, İtalya ve Türkiyedeki üretim tesislerinde, endüstriyel soğuk oda kapıları, hızlı sarmal kapılar ve yükleme sistemleri imal etmektedir. PFI; temsilcilikleri ve ticari ortaklıkları ile birlikte dünya çapında ürün hizmeti ve teknik servisi sağlamaktadır.

VİZYON

Vizyonumuz; soğutma ve endüstriyel kapı sektöründe güvenilir, çevreye ve doğaya duyarlı, yenilikçi bir marka olarak var olmaktır. Sürdürülebilir büyümeyi sağlamak; çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve toplumumuz için değer yaratmak; yenilikçi ruhumuzu koruyarak kendimizi sürekli geliştirmek önceliklerimiz arasındadır. Toplumun bugünkü gereksinimlerini karşılarken gelecek kuşaklara yeşil ve temiz bir dünya bırakma sorumluluğumuz olduğunu unutmamaktır.

MİSYON

Misyonumuz; Türkiye’de katma değeri yüksek ürünler üreterek ülkemizin bu alandaki dışa bağımlılığını azaltmak ve de Türkiye’deki ilk üretici olarak sektörde liderliğini sürdürmektir.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Balmumcu Mah. Gazi Umur Paşa Sok. Balmumcu Plaza 3 No:34 D:4İstanbul / Beşiktaş

Mesaj Formu

Seo-Banner