ErgoSafe Partner Ergonomi ve Güvenlik Teknolojileri Mühendislik Makina A.Ş

  • Kocaeli / İzmit
  • 21 Haziran 2022
  • 710
0
0
İşletme ID:750917

ErgoSafe Partner Ergonomi ve Güvenlik Teknolojileri Mühendis

Firma Hakkında

ESP – Ergosafe Partner, ergonomi ve güvenlik alanlarında fabrika, lojistik, depo ve saha uygulamaları için ihtiyaç duyulan sistemlerin tedariğini sağlayan güvenlik ve ergonomi standartlarını en üst seviyeye ulaştırmayı kendine hedef ve amaç edinmiş bir teknoloji firmasıdır.

Bayisi olduğumuz ürünler fabrika, depo veya saha uygulamalarınızdaki ihtiyaçlarınıza tam ve eksiksiz olarak cevap verecek özelliklerde dizan edilmiş ürünlerdir.Bunlar; Led, Laser uyarı ve yönlendirme ışıkları, yüksek hassasiyetli çarpışma önleme ve güvenlik uyarı ve SafeZone Forklift Kaza – Çarpışma Önleme Sistemleridir.

Araçların içinde ve etrafındaki güvenliği arttırmak için sunuduğumuz ürünlerimiz ile sürücülere ve araçlara daha iyi bir bakış açısı kazandırarak, yaklaşmakta olan tehlikeler hakkında sesli / görsel uyarılar ile yayalara, araçlara, yüklere ve binalara zarar verme olasılığını minimize etmekte ve uygulama verimliliklerimizi üst seviyeye çikartmaktayız.

Ergosafe Partner olarak amacımız; İş yerlerimizde çalışan sağlığı ve ekipman güvenliği için GÜVENLİ İŞYERİ, GÜVENLİ ÇALIŞANLAR ve MUTLU AİLELER hedeflerine müşterilerimizi ulaştıracak kesin çözümler üretebilmektir.

İş yerinde SIFIR RİSK

https://www.endustripartner.com/

https://ergosafepartner.com/

 

 

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Sanayi Mah. Kozalı Sk.Çarşı Yapı H Blok No:16 İzmit / Kocaeli / TurkeyKocaeli / İzmit

Mesaj Formu

Seo-Banner