Milenyum Conveyor

  • Giresun / Bulancak
  • 7 Temmuz 2022
  • 107
0
0
İşletme ID:750935

Milenyum Conveyor

Firma Hakkında

Milenyum Conveyor olarak başarıya giden yolun, müşterimize kaliteli, hızlı ve yenilikçi ürünler sunmak olduğunu biliyoruz.

 Satış öncesi ve sonrası 7/24 verdiğimiz teknik ve danışmanlık desteklerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. 

Sanayi sektöründe Cnc işleme tezgâhına sahip işletmelerin talaş tahliye ve boryağı filtrasyon, ürünlerinizin taşınması için gereken sistem ihtiyaçlarını karşılıyoruz Çelik paletli talaş konveyörü, dip kazıma talaş konveyörü, dram filtreli talaş konveyörü, helezon talaş konveyörü, manyetik talaş konveyörü, talaş arabası, talaş yükleme boşaltma asansörü, talaş dönüşüm sistemi, talaş kırıcı, talaş santrifüj, kağıt filtreli seperatör, manyetik ünite, merkezi filtrasyon sistemi, elavatör konveyör gibi ürünlerde sürekli yaptığımız tasarım yenilikleri ile birlikte inovatif ürünler üretiyoruz. 

Bu nedenle, "Geleceğe taşımak" adlı yeni bir görev tanımı şirketimizin ne olmak istediğimize ve oraya nasıl ulaşacağımıza ilişkin yol haritasıdır. 

Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve başarılarına katkıda bulunmak, aynı zamanda endüstrideki gelişmeyi ürünlerimize entegre etmek temel prensibimizdir.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Güzelyalı Mah. Çolakoğlu Sok . No:10-Z07 Giresun/BulancakGiresun / Bulancak

Mesaj Formu

Tüm Ürünlerimiz
Seo-Banner