UŞAK KESKİN MAKİNA

  • Uşak / Uşak
  • 11 Aralık 2022
  • 307
0
0
İşletme ID:751233

Firma Hakkında

Uşak Keskin Makina iplik kovaları imalatına 1990 senesinde Uşak tekstil organize sanayi bölgesinde polietilen kova imalatı ile başladı.

O günden bu yana ürün performansı fiyatı şirket politikaları ve satış sonrası hizmet ağı gibi konularda tekstil sektöründe büyük başarı elde etmektedir. Çok yönlü dayanıklı ve yüksek performanslı ürünler üretmektedir.

Uşak Keskin Makina sahip olduğu kalite algısı ve sektörde kurduğu güçlü bağlarıyla sizlere daha çok ulaşabilmeyi hedef edinmiştir.

Kovadan daha fazlasını sunan Uşak Keskin Makina müşteri taleplerine optimum çözüm sağlamak için her gün hedefleri arasına bir yenisini ekliyor.

Yurt dışındaki yenilikleri ve güncel teknolojiyi takip ederek perçinsiz tek parça openend kovalarının imalatı ile iç piyasa ve ihracata yönelik çalışmaları başarı ile götürmektedir.

Tekstil fabrikalarına ekonomiklik ve kalite açısından en uygun seçenekleri sunar. Uşak Keskin Makina iplik tesislerinin modern otomatik besleme sistemleri için yeni bir kova modeli geliştirdi.

Firmamızın kendi bünyesinde bulunan tasarım grubu müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket eden yeni tasarımları harekete geçirebilmekte yada kullanabileceğini düşündüğü yeni tasarımları ilgili pazarlara sunmaktadır.

Teknolojik çözümlere açık yeniliklerle bütünleşen üretim anlayışımızla hizmetinizdeyiz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

tekstil osb 201.cd no 545/L uşakUşak / Uşak

Mesaj Formu

Seo-Banner