DESENLİO MODERN SANATLAR

  • Konya / Selçuklu
  • 17 Ocak 2023
  • 287
0
0
İşletme ID:751307

DESENLİO MODERN SANATLAR

Firma Hakkında

         Sektörün önde geleni olmak için çok çalıştık. İlk işimizi de 1985’te yaptık. O zamanlar toptan hediyelik ve hac-umre eşyaları dağıtımı olarak faaliyet gösteriyorduk. Yıllar geçtikçe üstüne koyduk. Yerinde sayan değil daha da ilerisi için mücadele eden bir vizyonla hareket ettik. 1990 yılına geldiğimizde ise Kervansaray Dağıtım ve Pazarlama adı altında kurumsallaşarak hedeflerimize ulaşmak için bir adım daha attık. Sektörde elde ettiğimiz bu tecrübe ve başarıyla yeni iş alanlarımızı genişleterek ilerlemeye devam ettik.

           Şimdi ise KERVANSARAY ART KÜLTÜR SANAT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ olarak, sektörümüzde yeni başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Üretim merkezimiz ve kalite politikalarımızla yüksek nitelikli ürünler üreterek, müşterilerimize istedikleri memnuniyeti sağlıyoruz.

          Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına ürünlerimizi ulaştırarak kendi alanımızda hızla büyümeye devam ediyoruz. İşimize gösterdiğimiz özveri ve yaptığımız yatırımlarla gelecekte daha da büyük başarılara hızla ilerliyoruz. Buradaki en büyük başarımız ise müşterilerimizin bize gösterdikleri ilgi ve memnuniyetleridir. Bu değeri korumak ve daha da ilerletmek için tüm imkânlarımızla çalışmaya devam ediyoruz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner