Vip Trans - Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

0
0
İşletme ID:752031

Firma Hakkında

Vip Trans Gaziantep Evden Eve Taşımacılık, 2012 yılında kurulmuş sektörde öncü bir firmadır. Profesyonel olarak evden eve taşımacılık hizmeti sunar. Paketleme, asansörlü taşıma, evden eve taşıma, şehirler arası taşıma, ofis taşıma, montaj ve demontaj hizmeti konusunda sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

VİZYONUMUZ

Vip trans evden eve nakliyat olarak, sektörde öncü bir firma olarak tanınmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çaba sarf ediyoruz. Vizyonumuz, taşımacılık alanında kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, müşterilerimize güvenilir, hızlı ve profesyonel taşıma çözümleri sunmaktır. İnsan odaklı bir anlayışla hareket ediyor ve müşterilerimizin beklentilerini aşmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

MİSYONUMUZ

Türkiye’nin her köşesine güvenilir ve uygun maliyetli taşıma hizmeti sunarak, müşterilerimizin taşınma sürecini kolaylaştırmak ve sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlamak misyonumuzun temelini oluşturuyor. Misyonumuz, taşıma sürecinde müşterilerimize destek olmak, eşyalarını güvenle taşımak ve onlara değerli zamanlarını koruma konusunda yardımcı olmaktır.

 

 

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Ertuğrulgazi Mah. Şehitbinbaşı Arslan Kulaksız Blv. No:63CC/Çalışkan Vadi Evleri BB32Gaziantep / Şahinbey

Mesaj Formu

Seo-Banner