• : 02325320429
ÇENESİZLER KİREMİT - TUĞLA - TURHAL, TOKAT - Firmadan ®

Firma Hakkında

Çenesizler Türkiye'de tuğla sektöründe ISO 9001, Kalite Yönetim Belgesiyle çalışan ilk firmalar arasında yerini almıştır. Ayrıca tüm ürünlerimiz Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen kalite normlarına ve standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Uluslararası standartlarına uygun olan üretimimiz Tokat'ın Zile ilçesinden başlayan Turhal'dan geçip Sivas'ın Gemerek ilçesine kadar uzanan 300 km. 'lik sahaya yayılmış olan altı fabrikada gerçekleşmektedir.

    Tuğlanın 6000 yıllık geçmişine rağmen değerini kaybetmediği gibi daha da önem kazandığı yerler oldu. Uzun ömürlü,estetik ve dayanıklı olan tuğla kullanımda tercih sebebi oluyor. Biz de firma olarak bu talepler doğrultusunda kaplama, pres, taban gruplarından oluşan ürün yelpazemizi her geçen gün genişletiyoruz.


    1965 yılından beri klasik tuğla, kiremit üretiminde kendisini ispatlamış olan firmamız, dünyada konusundaki gelişmeleri takip etmekte,yenilikleri yurdumuza taşımakta, kendi geliştirdiklerini de katarak geniş ürün çeşitlerini sizlere sunmaktadır.

    Pres,taban ve kaplama tuğlaları ile bu ürünlere ait detay tuğla çeşitleri ile ürünlerimizi 88 adete ulaşmıştır. Bu ürünler kırmızı,kahverengi,sarı olarak üç ayrı renkte üretildiği gibi değişik renklerde üretilen kiremit ve pres tuğlalar 2003 yılı içinde ürünlerimiz arasında yerini almıştır.


    2004 yılında sismik tuğla olarak isimlendirdiğimiz yığma tipi tuğla üretmeyi düşünüyoruz. Sismik tuğla, örme anında demirle takviye edilebilmekte, depreme karşı dayanıklılık sağlamaktadır.


    Firma olarak birçok Avrupa ülkesi ve Türki Cumhuriyetlerine ihracat yapmaktayız. Günden güne artan ihracat ile uluslararası pazarda hakkettiğimiz yeri bulacağımıza inancımız tamdır.


    Arayışlarımızı sürdürerek daha geniş yelpaze ve daha iyi kalite ile hizmetinizde olmayı amaçlıyoruz.

Firmanın Ürün & İlanları

Tümünü Gör

Yorum Yap

Civarındaki Firmalar

Firma İletişim Bilgileri

ÇENESİZLER KİREMİT - TUĞLA

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Celal Mah. Cumhuriyet Cad. Belediye İşhanı A Blok Kat:1 No:6 TOKAT 60300 Turhal / Tokat

Yol Tarifi Al

Mesaj Formu

QR Code