• : 02325320429
Konya Daire (Ev) Temizliği Ürün Detayı İncele, Sipariş Ver
Belirtilmemiş
Sipariş Ver
Ürün Kodu
853
Ürün Tarihi
15-09-2020
KARATAY / KONYA
Tel :

Gsm :
Alışveriş İpuçları

İlgilendiğiniz ürün ve fiyatı hakkında kesin bilgi için firma ile irtibata geçiniz.

Firmanın Tüm Ürünleri

Ürün Açıklama

Ev Temizliği Hizmeti

Konya Batuhan Temizlik Hizmetleri olarak sizlere profesyonel  bir temizlik hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına titiz bir çalışma yürütüyoruz. 

  Hayatımızda evlerimiz en çok zaman geçirdiğimiz mekanlardan biridir. Evimizin temizliği, tertip ve düzeni hem ruhsal hem hijyen açısından çok önemlidir. Günümüzde vakit yetersizliği yada çalışma hayatı nedeniyle ev temizliğine zaman ayıramayabilirsiniz. Konya Batuhan Temizlik Firması olarak sizlere ev temizliği konusunda hizmet vermek için buradayız. Evinizin temizliğini siz suya sabuna dokunmadan işini titizlikle yapan deneyimli ekip arkadaşlarımızla sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

  Konya Ev Temizliği için işinde uzman bir yardım aldığınızda belki de sizin bile aklınıza gelmeyecek noktalara kadar ince ve detaylı bir temizlik yapılmaktadır. Güçlü temizlik ürünleri ile derin bir temizlik sağlamaktayız. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler, banyo, wc, ahşap, ıslak zeminler vb. gibi yerlerde kullanılacak ürünler, temizlik sırasında izlenecek yol gibi konularda ekip arkadaşlarımıza gerekli bilgiler verilmektedir. Bu sayede elimizden gelen en iyi temizlik hizmetini sunup mutlu müşteriler kazanmak bizim için artık çok daha kolay olmakta ve müşteri memnuniyet geri bildirimleri bizlerin doğru bir iş çıkardığının göstergesi olmaktadır.  

Ürün Etiketleri

Konya daire temizliğiKonya ev temizliğiKonya temizlik şirketleriKonya temizlik firmaları