Harikalar Avm

0
0
İşletme ID:748407

Harikalar Avm

Firma Hakkında

200.png
2006 Yılında iki kişi ile aktif olarak ticarete başladığımız günden bu yana Harikalar AVM ailesi olarak sürekli aynı heyecan ve disiplinle çalışmalarımıza devam ettik, ediyoruz.

Şirketimiz İlk günden beri hedefinden şaşmadan mağazacılık sektöründe günden güne ilerleme sağladı. Şirketimiz kendi alanında ülke ekonomisinin lokomotifi olma yolunda önemli adımlar atmaktadır. Bu bağlamda Türkiye sınırlarını aşıp tüm dünya ülkelerine hizmet vermeyi planlamaktayız.

Züccaciye başta olmak üzere, Sofra ve Mutfak Gereçleri, Kitap, Kırtasiye,Deney ürünleri, Bujiteri,Takı-Saat çeşitleri, İç Giyim, Kozmetik, Kişisel Bakım ve Güzellik Ürünleri, Epilasyon Aletleri, Oyuncak, Spor Malzemeleri, Havuz Ürünleri, Elektrik, Pil, Elektronik- Bilgisayar, TV Aparatları, Hoparlör ve ses sistemleri, Çevre Birimleri, Hırdavat, Dekorasyon, Temizlik, Cep Telefonu Aksesuarları, Playstation Aksesuarları, Hediyelik, Yüzlerce Çeşit Avize, Parti Ürünleri,Seyahat Ürünleri, Valiz, Çanta çeşitleri, Ev Tekstili, Çeyiz, Plastik, Kullan-at ürünler, Ambalaj ürünleri, Ofis Gereçleri, Bahçe ve Sulama Ürünleri, Anne ve Bebek Ürünleri, Oto Aksesuar ve Petshop evcil hayvanların gereçleri ile hizmet vermekteyiz.


Yönetim Kurulumuz ve değerli çalışma arkadaşlarımızla birlikte disiplin özveri ve heyecanımızı kaybetmeden ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.


Harikalar Pazarı Ticaret kuruluşu olan e-ticaret markası harikalaravm.com ulusal boyutta hizmet verecek ve Pazar yeri formatında tedarikçi ve tüketiciyi ortak platformda buluşturan bir sistemdir. Birçok ürün kategorisinde tüketicinin ihtiyacına karşılık verecek şekilde tasarlanan site 2020 yılı itibariyle hayata geçmiştir.

Misyon
Topluma ve bireye saygılı, ekonomik değerlere bağlı, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için değer oluşturan, güven veren, beğenilen ve en fazla tercih edilen E-ticaret şirketi olarak hizmet vermek.
Tüm alışveriş severleri harikalaravm.com’ da buluşturup, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde mutlu ve güvenli bir ortamın tek adresi olmak.

Vizyon
harikalaravm.com olarak sadece bir e-ticaret sitesi olmanın dışında yenilikçi ve fark oluşturan bakış açımız ile müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için değer katmak, beklentilerine ise; kaliteli, istikrarlı ve güvenli alışveriş ortamı sunmak ilk önceliğimizdir.
Kuruluşumuzdan bu yana kendimize hedef aldığımız “Aradığınız pekçok şeyin adresi ” portföyü için yeni alışkanlıklar edindirmek, farklı bakış açıları oluşturmak ve birebir kendisinin içinde olacağı, fikri ile katkı sunacağı bir platformda tedarikçi ve tüketiciyi buluşturmak ilk görevimizdir.

İletişim Kanalları
www.harikalaravm.com
info@harikalaravm.com
0(850) 307 0107
@harikalaravm

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Kooperatifler mah. Gevran Cad. Yenişehir / Diyarbakır (merkez ofıs)Diyarbakır / Yenişehir

Mesaj Formu

Seo-Banner