Kurumsal PR

Kurumsal PR

Firmanızın özel tanıtımını yapmak istediğinizde Firmadan.com Sektörel PR ajansı ile çalışabilirsiniz. Şirketiniz kendini diğer firmalara veya sektörlere tanıtmak, bayilik vermek, bayilik almak, ortaklık yapmak, ortak bulmak, franchising vermek veya şirket haberlerini yayınlamak istediğinde Firmadan.com Kurumsal PR ajansı hizmetinizdedir.

PR (Public Relations) bir markayı halkın genel algısını başarılı şekilde iletişim kanallarını kullanarak yönetmesidir. Bir marka veya kişinin halkın karşısında itibarını korumak, desteklemek, bilinirliğini arttırmak, yükseltmek, davranışlarına etki etmek amacıyla oluşturulmuş bir itibar yönetim biçimidir.

PR çalışmaları günümüzde küçük, büyük farketmeksizin herkes için hayati bir öneme sahiptir. Yapılan bu çalışmalar sayesinde toplumun dikkati çekilerek, topluluk nezdinde olumlu bir imaj yaratılır ve ilişkileri geliştirilir.

PR reklamdan çok daha farklıdır. Reklam doğrudan firma tarafından yapıldığı için PR çalışmasını sağlayan kurumun halka tanıtması daha güvenilir etkiler yaratmaktadır. Ayrıca kullanıcılar bunun reklam olduğunu farketmeden genel bir içerik olarak algılar. 

PR çalışmaları nedir ? 

Efektif ve haber değeri taşıyan basın bildirileri, röportaj ve söyleşiler, başarı hikayeleri, firmanın yaptığı yenilikler ve atılımlar, gerçekleştirdiği tüm yenilikler aslında PR çalışmalarının içine girer.

PR Firmaya ne kazandırır ?

Şirketinizi, çalışanlarınızı ve şirket içi ilişkilerinizi şeffaf bir sunum ile müşterilerinize lanse edebilir ve müşterilerinizin gözünde sağlam bir itibar bırakabilirsiniz.

Adınızı çok fazla mecrada duyurmanızı sağlar.

Yaptığınız işi sayılı markalar arasında tanıtarak firmanızın rakiplerinin önüne geçirmenizi sağlar.

Hedef kitlenize yönelik etkili bir çalışma oluştur.

Yaptığınız işi halka sunarak eksik ve sorunlu yönlerini bulmanızı ve düzeltmenizi kolaylaştırır.

Müşteri kitlenizin tam olarak neyi istediğini daha rahat anlamanızı ve buna göre ürünler üretmenizi sağlar.

Sizde partner ağımızda bulunan 100'den fazla Etkili haber ajansları ile ortak bir çalışma ağına girişmek sektörün öncü haber sitesi Firmadan.com ile firmanızı etkili bir şekilde tanıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Firmanızı büyütmek ve tanıtmak istediğiniz bu yolda birlikte yürüyelim.

Seo-Banner