Kurumsal İlan

Kurumsal İlan

Kurumsal İlan sayfamızda yayınlanan ilanlar %100 Güvenilir ve ziyaret etmiş olduğumuz firmaların vermiş olduğu ilanlardır.

Firmalar arası ticareti geliştirmek, kullanıcılara güvenilir hizmet veren, vergi levhası ve işyeri bulunan firmaların ürünlerin ilanlarını servis etmek için sitemize eklenen tüm firmalar kontrolden geçmektedir.

Eklenen ilanlar kısa sürede arama motorlarında listelenir ve bu sayede ürüne olan talebi arttırır. 2019-2020 Yılı içerisinde rehberimize kayıt olan tüm firmalara 100 adet ürün ilanı ekleme kredisi otomatik olarak tanımlanmıştır. Extra ilan eklemek isterseniz 100 adet İlan ekleme hakkına 590 TL ödeyerek hem bir firmanızı daha ekleme hakkı, hemde 100 adet daha ürün ekleme şansına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Firmanızın iş ve eleman ilanlarınıda karşılayabilmeniz için İş İlanları sayfamızda 100 adet eleman ilanı ekleme hakkınızda paketinize tanımlanmıştır.

Firmadan.com sayfasında vergi levhası ve işyeri bulunmayan firmalar yer almadığından firmaların vermiş olduğu ilanlar son derece önemlidir.

Firma ilan ve ürünlerinizi eklerken arama motorlarında kolayca bulunması için ilan detaylarına özen göstermek sizin elinizde.

Firmadan.com eklemiş olduğunuz eleman, ürün ve hizmet ilanlarından hiç bir şekilde komisyon, ilan yayınlama ücreti, aracılık ücreti gibi bir bedel talep etmemektedir. Ödemeler firmadan firmaya güven çerçevesinde yapılmakta olup Firmadan.com yapılan ticarette firmaların iletişim bilgilerini ve ürünlerini yayınlamaktan öteye gitmemektedir.

Seo-Banner