SPOTHANE İkinci El Eşya Alım Satım

0
0
İşletme ID:748822

SPOTHANE İkinci El Eşya Alım Satım

Firma Hakkında

Firmamız uzun yıllardır ikinci el eşya ve antika sektöründe alım, satım hizmeti vermektedir. İstanbul içi tüm adreslere ve aynı zamanda komşu illere de ikinci el eşya ve antika hizmeti vermektedir. Geçmişten bugüne teknoloji ile beraber kullandığımız eşyalar ve araç gereçlerimiz de değişiyor. Biz sizlere kullanmadığınız veya ihtiyaç fazlası ürünlerinizi elinizden çıkartmanız için yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızı atmak yerine nakite çevirebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Antika sektöründe de bir çok deneyime sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sektöre atılım yaptığımız andan itibaren bir çok tecrübe ve işlerimiz ile ilgili anı biriktirdik. Bu birikimleri de sizler ile paylaşıyor hem elinizdeki ürün hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz hemde eşyalarınızı değerinden aşağı fiyata vermenize engel oluyoruz.

Bizlere ikinci el eşya satmak istediğinizi web sitemiz üzerinden, iletişim bilgilerimizden veya WhatsApp hattımızdan bildirebilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarını bize gönderirsiniz bizde en kısa sürede sizlere fiyat veririz. Anlaşmamız halinde kapınıza kadar gelir eşyalarınızı teslim alır paranızı taktim ederiz. Alımda veya Satış ta kesinlikle nakliye hizmeti talep etmemekteyiz.

Web sitemizden bir ürün beğenirseniz yine aynı şekilde iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Satın alacağınız ürünün fiyatı ne olursa olsun adetine ve fiyatına bakmaksızın eve teslim gerçekleştiririz.

Firma Yorumları

64x64
Mükerrer Canan Demir
6 Şubat 2021 17:02:38

Firma hakkında önce google yorumlarına bakarak gittim. Gerçekten söyledikleri kadar var çok yardımcı oldular inanılmaz anlayışlılar ve ellerinden gelen her türlü yardımı hem fiyat hem nakliye konusunda yaptılar. Allah razı olsun.


Harita Konumu ve Yol Tarifi

Fındıklı Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Cd. No:35 Maltepe/İstanbulİstanbul / Maltepe

Mesaj Formu

Seo-Banner