Aex Agency

  • Antalya / Muratpaşa
  • 2 Ekim 2021
  • 738
0
0
İşletme ID:750580

Aex Agency

Firma Hakkında

Sonuç almayan projelerden, yapılan yatırımların başarısızlığından ve son bulmayan defalarca para harcamalarından sıkıldınız mı? Sanki cevabınızın evet olduğunu duyuyor gibiyim. Peki size projelerinizi en etkili şekilde hayata geçirerek, verim oranınızı en yüksek seviyede tutmak ister misiniz? İstediğinizi tekrardan duyuyorum. O zaman hazırlanın! AEX Ajans ile ilklere imza atacaksınız.
 
Kim Bu AEX Ajans?
 
01.09.2021 tarihi hayatımın bir dönüm noktası niteliği taşımaktadır. Uzun zamandır proje sorumlusu olarak bir yerde çalışmaktaydım. Fakat asıl istediğim proje ve hayallerim bundan ibaret değildi. Daha büyük işlere imza atmak, istediğim alana yönelmek istiyordum. O gün bende bir karar verdim ve çocukluğumdan beri hayal ettiğim işi yapmak istiyordum. Bir an önce hayata geçirdim ve AEX Ajans markasının temellerini attım.
 
Vizyonumuz Nedir?
 
Her gün en iyi şekilde müşterilerimize hizmet vermek temel vizyonumuzdur. Sadece bunun ile kalmayıp, her geçen gün yeni amaçlarla beraber kullanıcılarımıza en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Karşımızdaki kişinin her türlü işi bizim vizyon alanımıza girmektedir. En ufak işinden en detaylı işine kadar ona en kolay şekilde yardımcı olarak, başını ağrıtmadan yükselmesini ve istediği projeyi elde etmesini sağlamak bizim işimizdir.
 
Misyonumuz Nedir?
 
Misyonumuz bir ağacın kökleri gibi yayılmış haldedir. Birden çok amaç olarak edindiğimiz ve başarmayı hedeflediğimiz projeler doğrultusunda kurulduk. Temel olarak ele alabileceğimiz misyonumuz, Dijital dünya veya içinde bulunduğumuz dünya fark etmeden projelerin sağlığı için en iyi kararı gerçekleştirmektedir. Bunun yanında anahtar teslim şeklinde işler yaparak müşterilerimizi hiç yormadan hazır etmek bir diğer misyonumuzdur.
 
Başlıca Hizmetlerimiz Nelerdir?
 
AEX Ajans olarak birçok kategoriye el atmış durumdayız. Alanında profesyonel çalışanlarımız ile beraber size en iyi hizmet sunmak için hazır bir şekilde bekliyoruz. Hizmetlerimizden bazıları aşağıdakilerdir:
 
* E-ticaret yazılımları; Standard, XML Entegre ve Özel Tasarım olmak üzere 3 farklı e-ticaret yazılımımız bulunmaktadır. Paketin içeriğine göre özellikleri değişmektedir.
* Webview Mobil Uygulama; HUAWEI WEBVIEW, IOS WEBVIEW ve ANDROİD WEBVIEW olmak üzere 3 farklı Webview Mobil Uygulama paketi vardır. Hepsinin özellikleri aynıdır, sadece platformlar farklıdır.
* Sanal Market Uygulaması ve Kurye Yazılımı (Android-İOS); Tek seferlik ödeme yapılır ve kurulur.
* Tabela Reklam Hizmetleri; Totem Tabela, Kutu Harf Tabela, Led Tabela, Yönlendirme Tabelası, Germe Tabela ve Kompozit Tabela başta olmak üzere birçok tabela hizmeti vardır.
* Prodüksiyon Hizmetleri;
* Tasarım Hizmetleri;
* Kurumsal Yazılımlar;
* Alan Adı Hizmetleri; .com, .net, .org ve .net başta olmak üzere birçok alan kaydı ve transferi yapılır.
* Profesyonel SSD Hosting; PRO SSD 1, PRO SSD 2 ve PRO SSD 3 olmak üzere 3 farklı yıllık SSD Hosting paketi bulunmaktadır. Paketine göre trafiği, depolaması, disk alanı ve içinde bulunan site sayısı değişmektedir.
* Google SEO Hizmetleri; SEO Paketleri, Tanıtım Yazısı Paketleri ve Backlink Paketleri olmak üzere 3 farklı alanda profesyonel hizmet vermekteyiz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner