İtimat Kutu Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.

  • Bursa / Nilüfer
  • 9 Şubat 2022
  • 679
0
0
İşletme ID:750600

Firma Hakkında

  İtimat Koli, 2003 yılından bu yana Bursa koli üretimi ve satış faaliyetlerine devam etmektedir. Oluklu mukavva koli ve kutu üretiminde Güney Marmara ve Bursa’ nın en çok tercih edilen önemli ambalaj markalarından biri olmayı başarmıştır. Tek ve çift oluklu mukavva koliler, triplex koliler, dijital ofset ve flekso baskılı kutu, koli üretimlerinde; otomotivden, gıdaya, tekstilden, mobilyaya, e-ticarete kadar akla gelebilecek hemen her sektörün ürünlerinde yakaladığı kaliteyi koruyarak sektörde kaliteli hizmet ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. 


       Sektörde elde ettiği başarısını modern ve son teknoloji makineler ile birlikte her zaman bir adım öne taşıyan İtimat Koli, müşterilerinin beklentilerini en hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamayı her zaman başarmıştır. İtimat Koli, çözüm ortaklarının ambalaj ihtiyaçlarında; tasarım, depolama ve lojistik iyileştirme aşamalarından başlayarak 1 adetten 100.000 adete kadar çözüm sağlamaktadır. İtimat Koli & Kutu Ambalaj, üretim tecrübesine, her gün yeni bir tecrübe ekleyerek büyürken, diğer taraftan da bu tecrübeye dayanan hızlı, esnek ve zamana uygun  olan üretim organizasyonunu her gün daha da geliştirmektedir.

      Sektörün ihtiyaçlarına göre şekil almaya devam eden İtimat Koli, e-ticaret kanallarında faaliyet gösteren ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarını bir adet bile olsa çözebilecek kolilazim.comu hayata geçirmiştir. 

      Yaptığımız yatırımlar ve operasyonel geliştirmeler ile çalıştığımız firmalara bir tedarikçiden ziyade çözüm ortağı olmayı kendimize ilke edindik. İdeallerimizin peşinden koşarken, çözüm ortağı olduğumuz firmaların koli maliyetlerini en verimli şekilde yönetebilmeleri için, bir önceliğimiz de hizmet alan firmaların ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmek oldu. 

      Kaliteni Koru mottosuyla çıktığımız bu yolda küçük, orta ya da büyük işletmelerin koli çözüm ortağı olmak için çalışmaya, gelişmeye devam ediyoruz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

KAYAPA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SARI(530)CADDE NO:19, D:3Bursa / Nilüfer

Mesaj Formu

Seo-Banner