Good Miss

0
0
İşletme ID:750988

Good Miss

Firma Hakkında

Good Miss  ; Türkiye’nin önde gelen  iç giyim markalarının ürünlerini toptan ve perakende  satışa sunan bir alışveriş sitesidir. Firmamız 2016 Yılında Türkiyenin Tekstil  semti olarak anılan

İstanbul/ Yeşildirek te - Satış Merkez ofisi ve aynı yıl  İstanbul/Sancaktepede  Merkez Deposunda da satış faaliyetlerine başlamıştır.

 

  Good Miss’ın  temel felsefesi her zaman  Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda   " Doğru ürün , doğru fiyat ve Doğru zaman dan oluşmaktadır.

Kadın İç Giyim ,Erkek İç Giyim ve Çocuk İç Giyim ürünlerinde  Yenilikçi- Ar-Ge çalışmalarımızla sizleri modern çağın gereksinimleri Trend  olan ürünlerle En Hızlı ve En Doğru  şekilde ulaştırmak olmuştur.

 

Bir ürünün ham maddeden başlayarak mamul  hale gelene kadar geçirdiği süreçte ekolojik ölçütlerin dikkate alınması, artan çevre bilincinin kaçınılmaz bir sonucudur. Bu sebeple ; Ekolojik üretim sürecinde, çevre dostu ham maddelerle üretilen;  sağlıklı, modern ve kullanımı son derece rahat ürünleri satmaya özen gösteriyoruz.

Hedefimiz; Markamızı Dünyanın her yerinde kalıcı ve vazgeçilmez olmasını sağlamak ve  kalitemizi daima korumak olacaktır.

 

Dünya genelinde elde edilecek olan başarılar ile ülkenin gelişmesine katkıda bulunarak, küresel değişimin etkilerinden müşterilerimizi koruyup kaliteli ürünler sunabilmek en büyük misyonumuzdur.

 

Vizyonumuz ise; Modaya bakış açımız ve çizgimiz ile fark yaratarak, ürünlerimiz ile en çok tercih edilen  toptan ve perakende alışveriş sitesiolmaktır.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Sururi, Direklihan Sk.no:6 , Fatih/İstanbulİstanbul / Fatih

Mesaj Formu

Seo-Banner