Develi Elbiz Teknik Servisi

0
0
İşletme ID:751136

Firma Hakkında

DEVELİ ELBİZ TEKNİK SERVİSİ


Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan beyaz eşyalarınızı, kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Firmamız kendi sektöründe yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir.
Beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak hizmet veren Elbiz Teknik Servis, 2007 yılında Develi de kurulmuştur. Sektörde güçlenerek yoluna devam etmek isteyen firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gücü ile çalışmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, en kaliteli ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurmaktadır.
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima elektrikli süpürge ve küçük elektrikli ev aletlerinde kullandığımız tüm yedek parçalar için garantili hizmet vermekteyiz.
Hızlı ve Yerinde Servis:
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde atölyemize getirilmektedir. Uzman teknik ekibimiz ile atölyemize alınan cihazlarınız temiz ve titiz bir şekil de tamiratı ve onarımı yapılmaktadır.
Tüm Markalara Servis Hizmeti:
Geniş yedek parça yelpazemiz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz.
Ekiplerimiz bozulan cihazınızı yerinde tamir ediyor, günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemiyorsunuz. Üstelik bu yöntem ile daha hesaplı ve güvenilir hizmet alıyorsunuz. Develi Elbiz Teknik Servisi her zaman sizin için hizmetin en iyisi için yanı başınızda…
 

Develi Arçelik Servisi

Develi Vestel Servisi 

Develi Bosch Servisi 

Develi Altus Servisi 

Develi Beko Servisi

Yahyalı Arçelik Servisi

Yahyalı Vestel Servisi

Yahyalı Bosch Servisi

Yeşilhisar Arçelik Servisi

Yeşilhisar Vestel Servisi

Yeşilhisar Bosch Servisi

Tomarza Arçelik Servisi

Tomarza Vestel Servisi

Tomarza Bosch Servisi

 

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Harman Mah. Pazar Sokak No:35/A DEVELİKayseri / Develi

Mesaj Formu

Seo-Banner