Okto Store

0
0
İşletme ID:751424

Okto Store

Firma Hakkında

Oktostore olarak her bireyin yaratıcı gücü olduğuna inanıyoruz.

Hem bireysel hem profesyonel olarak yaratıcı gücünü yaratıcı görüşe çevirmek isteyenlere en yeni, en özel, ama en doğru teknolojik ürünler sunuyoruz. Dünyadaki yenilikleri, teknolojik gelişmeleri takip ediyor; ekosistemimizdeki kullanıcıların da dünya standardındaki uygulamaları deneyimleyebilmesi için en doğru ürünleri müşterilerimiz için ulaşılabilir kılıyoruz.

Bu misyonla 2014 yılında çıktığımız yolda müşterilerimize, görsel iletişimin her alanında sadece seçkin ürün portföyü ile değil aynı zamanda düzenlediğimiz etkinlikler, webinarlarla, oluşturduğumuz Oktostore bilgi bankası ile bilgi ve deneyimimizi paylaşarak, onların da bu ekosistemde paylaşmalarını sağlayarak destek oluyoruz. Çünkü bilgi ve deneyimi paylaşarak bireylerin ve kurumların yaratıcılıklarını ortaya çıkarttıklarını ve kendi izlerini bıraktıklarını biliyoruz.

Oktostore markası altında sunduğumuz tüm ürün ve markaların dinya çapında kendi konusunda lider, yenilikçi ve teknolojik ürünler olmasına özen gösteriyoruz. İşte gösterdiğimiz bu titiz yaklaşım ve sunduğumuz eşsiz müşteri deneyimi ile de Türkiye’nin bu alanda güvenilir öncü platformu olma iddiasını taşıyoruz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Necatibey Caddesi No:72 Kat:4 Tophane / Beyoğlu / İstanbulİstanbul / Beyoğlu

Mesaj Formu

Seo-Banner