Nokta Art Dijital Reklam Ajansı

  • Ankara / Çankaya
  • 6 Mayıs 2023
  • 158
0
0
İşletme ID:751510

Firma Hakkında

Başlamadan önce bu sayfayı okumaya başladığınızda, “şu tarihte kurulduk”, “şu kadar yıllık tecrübeli kuruluşuz”,  “misyonumuz – vizyonumuz” vesaire arayacaklardan özür dileyerek başlayalım… İnanılmaz işler yaptığımızdan, mega projelere imza atmamızdan da bahsedemeyeceğiz. Çünkü bizim işimiz yenilikçi olmayı, yeni olmayı gerektirir. Bundan 5 yıl sonra da bu başlığı altına baktığınızda da“biz” yeni kalacağız. Yenilik sırrımız aslında, dinamizmimizden, global gelişmeleri takip ederek kendimizi sürekli güncellememizden alıyoruz. Buradan şöyle bir sonuç çıkmasın “biz modayı takip ediyoruz” hayır efendim biz moda olanı değil, çizgi dışı olanı seviyoruz ve kendi kimliği, kendi tarzı olan işler yapmak istiyoruz.

 

     Ana konuya dönecek olursak, biz bir tasarım ajansıyız. Tasarımda devrim yaratmış olmak ya da güzel sanatlar fakültelerinde adımız anılsın isterdik lakin “coğrafya kaderdir” deyip konuyu kapatalım. Elimizdeki üç beş bin liraya alınabilecek tasarım programları ve bilgisayarlar var; lakin biz hayal gücümüze ve yapabileceklerimize güveniyoruz. İstisnai olarak o unutulmayan çalışmalara bakıp “hadi ya! Bunu biz yapmalıydık, aklımıza gelmişti” dediğimizde oluyor. (Yoo, kimseyi kıskanmıyoruz.)

 

İşimiz bu, yazmak, çizmek, renklendirmek, montajlamak, tasarlamak ve tabi çağın gerekliliği dijitalleştirmek… Kendinizi tafsil edin derseniz de: Ne Japon Kralı gibi mütevazıyiz ne de İngiliz dük ve kontları gibi aristokrat… Ağzı, burnu olan, herkes ile aynı marketten alış veriş yapıp aynı havayı soluyan insanlarız. “Plüton artık gezegen değildir” dediklerinde üzülmüş kişileriz. Çalışkanlığımızla, ahlak sahibi bireyler olmamızla, dürüstlüğümüzle, emeğe ve insana olan saygımızla Atatürk kurduğu bu ülkeye layık  bir hayat sürdürmeye çalışıyoruz.

HİZMETLERİMİZ 

WEB TASARIM VE YAZILIM ,

SEO DANIŞMANLIĞI ,

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ ,

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ ,

TANITIM FİLMİ VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ 

DİJİTAL TASARIM 

 

 

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Eskişehir yolu 17. km, 2719. Cad. No:386, D:6B, 06790 Çankaya/AnkaraAnkara / Çankaya

Mesaj Formu

Seo-Banner