izobozz 20 mm 1500 gr/m2 ısı ve ses yalıtımı polyester elyaf keçe

Ürün Açıklama

20 mm 1500 gr/m2             

ÜRÜN TANIMI : %100 Polyester elyaf liflerinden non woven teknoloji ile iğnelenerek üretilmiş ısı ve ses yalıtım keçeleri.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Yüksek ısıl iletkenlik değerine sahip (λ  0,034 ) ,nefes alan malzeme  (µ 1,1 ),insan sağlığına ve çevreye zararı yok.Antibakteriyel.Sudan etkilenmez.Isı ve ses yalıtımını aynı anda yapar.Nem direncine sahip.Uzun ömürlü.Tozuma yapmaz,partikül yaymaz.Uygulanması sırasında  rahatsızlık vermez.Bebek kıyafelerinde olması gereken Oeko-tex belgesine sahip ürün.Reach ve Rohs testlerinden başarı ile geçmiştir. Yangın sınıfı Bs1d0 dır.Alev yürütmez,damlama yapmaz ,zehirli gaz çıkarmaz.Hafif,ince yer kaplamayan ürünlerdir.Çevreye ve insana dost keçe ürünlerdir.

ÜRETİM: PET şişeleri toplayıp, onları belirli sıcaklıklarda eritip ,içinden elyafları çekip ki bunlar polyester elyaf olarak adlandırılır belirli işlemlerden geçirdikten sonra bunları  non woven teknolojik makinalarla birbirine iğneleyerek bir nevi çelik bağlantılar oluşturup, 1-1,5 metre kalınlığındaki bir ham maddeden incecik ürünler çıkarıyoruz. 

EBATLAR:  20 mm  1500 gr/m2 olan ürünümüz  1 m x 3 m x 4 adet

                   

Ürün Etiketleri

ısı yalıtımı

ses yalıtımı

yalıtım

keçe

yalıtım keçesi

akustik keçe

parke altı keçesi

dübelszi mantolama

mantolama

Ürün Fiyatı: Belirtilmedi

Ürün Kodu: 1316

Ürün Tarihi: 2021-07-21
/
Alışveriş İpuçları

İlgilendiğiniz ürün ve fiyatı hakkında kesin bilgi için firma ile irtibata geçiniz.

Firma Mağazası
Seo-Banner