AS İMZA YAPI MERKEZ

0
0
İşletme ID:206449

AS İMZA YAPI MERKEZ

Firma Hakkında

1994 yılında sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız, 2015 yılından günümüze As İmza Yapı adı altında Türkiye İstanbul’da faaliyetlerine devam etmektedir. As İmza Yapı, Türkiye’nin sektöründe ve ihracat rakamlarında birinciliği göğüsleyen Fırat Plastik A.Ş. bünyesinde bulunan Fıratpen® markasının üretici bayiliğini ve As İmza Yapı bünyesinde faaliyetlerine devam eden, As İmza Cam markası ile Isıcam Sistemleri üretimi yapmaktadır.

2500 m2 kapalı alana sahip yerleşkelerimizde son teknoloji CNC makine hatlarımız ile üretimimize devam etmekteyiz. Tüm faaliyetlerimizin yanında, alüminyum doğrama, küpeşte, cam balkon sistemleri, panjur, sineklik, montaj ve müteahhitlik hizmetlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir. 

Yılların bilgi birikimi ile kalitesini her zaman en üst seviyede tutan As İmza Yapı, uzman kadrosu, yüksek müşteri memnuniyeti bilinci ile siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmakta, ihtiyaçlarınıza en üst düzeyde çözüm üretmektedir.

Firma İletişim Bilgisi

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Bahçelievler, Kocasinan Mahallesi Eski Edirne Yolu Caddesi, Hanım Sokak No:2 Bahçelievler/İstanbul, 34188 İstanbulİstanbul / Bahçelievler

Mesaj Formu

Seo-Banner