UMAY TABAN

0
0
İşletme ID:33636

UMAY TABAN

Firma Hakkında

UMAY TABAN Firmamız İstanbul şehrinde Bayrampaşa ilçesinde Yenidoğan Mh. Yeniçeri Sk. No:28-30 K:2 Bayrampaşa İstanbul (Google Haritalarda sokak adı Hançer Sk. olarak gözüküyor hala) Emintaş Yüksel Sanayi Sitesinin karşısı adresinde bulunmaktadır.

UMAY TABAN Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

UMAY TABAN Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek UMAY TABAN firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

UMAY TABAN firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 10 Şubat 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 1262 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Yenidoğan Mh. Yeniçeri Sk. No:28-30 K:2 Bayrampaşa İstanbul (Google Haritalarda sokak adı Hançer Sk. olarak gözüküyor hala) Emintaş Yüksel Sanayi Sitesinin karşısıİstanbul / Bayrampaşa

Mesaj Formu

Seo-Banner