İnegöl ilçe sağlık müdürlüğü

İnegöl ilçe sağlık müdürlüğü

Firma Hakkında

İnegöl ilçe sağlık müdürlüğü Firmamız Bursa şehrinde İnegöl ilçesinde Kemalpaşa, Dr. Ahmet Ufuk Tokcan Sk. No:4, 16400, 16400 İnegöl/Bursa adresinde bulunmaktadır.

İnegöl ilçe sağlık müdürlüğü Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

İnegöl ilçe sağlık müdürlüğü Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek İnegöl ilçe sağlık müdürlüğü firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

İnegöl ilçe sağlık müdürlüğü firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 13 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 102 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

64x64
Kıymet Aksu
8 Mayıs 2021 13:05:30

Ben 8 mayıs 2021 tarihinde Türkiye'ye giriş yaptım.Evdeyim.Karantinadayım.Bugün sağlıkçılar adresime,eve gelmişler.Çok özür dilerim,işitme kaybım olduğu için duymadım.Yanlızım.Sizden ricam:gün içerisinde mesaj atınız,saati yazınız,ben sizi bekleyeyim.8.mayıstan beri hiç çıkmıyorum Evdeyim.saygılarımla...


Harita Konumu ve Yol Tarifi

Kemalpaşa, Dr. Ahmet Ufuk Tokcan Sk. No:4, 16400, 16400 İnegöl/BursaBursa / İnegöl

Seo-Banner