TeknoGiS Bilişim Telekomünikasyon Haritacılık Reklamcılık Turizm ve Dış Tic. A.Ş.

  • İzmir / Bayraklı
  • 14 Nisan 2020
  • 406
0
0
İşletme ID:746653

TeknoGiS Bilişim Telekomünikasyon Haritacılık Reklamcılık Tu

Firma Hakkında

TeknoGiS Bilişim Telekomünikasyon Haritacılık Reklamcılık Turizm ve Dış Tic. A.Ş. Firmamız İzmir şehrinde Bayraklı ilçesinde Adalet Mah. Manas Bulv. Folkart Towers A Kule No:47/B K.26, D:2601, 35000 Bayraklı/İzmir adresinde bulunmaktadır.

TeknoGiS Bilişim Telekomünikasyon Haritacılık Reklamcılık Turizm ve Dış Tic. A.Ş. Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

TeknoGiS Bilişim Telekomünikasyon Haritacılık Reklamcılık Turizm ve Dış Tic. A.Ş. Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek TeknoGiS Bilişim Telekomünikasyon Haritacılık Reklamcılık Turizm ve Dış Tic. A.Ş. firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

TeknoGiS Bilişim Telekomünikasyon Haritacılık Reklamcılık Turizm ve Dış Tic. A.Ş. firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 14 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 406 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Adalet Mah. Manas Bulv. Folkart Towers A Kule No:47/B K.26, D:2601, 35000 Bayraklı/İzmirİzmir / Bayraklı

Seo-Banner