Koza Mesken İmar ve İnşaat A.Ş.

0
0
İşletme ID:748277

Koza Mesken İmar ve İnşaat A.Ş.

Firma Hakkında

KOZA MESKEN olarak 1999 yılında sektörün geleceğine yön veren, İstanbul’ a değer katacak, sağlam ve estetik projelere imza atmak misyonuyla faaliyetlerimize başladık.

Kuruluşumuzdan bugüne zaman, kalite, sağlamlık ve estetik çizgisinden ödün vermeden hayata geçirdiğimiz projelerimizle; çevre ve yaşam değerlerine saygılı, daima özenilen, öncü bir kuruluş olduk.

Yüksek kalite politikamız ışığında çalışmalarımızın odak noktası olan kusursuz sonuç ve müşteri memnuniyeti anlayışımız doğrultusunda attığımız her adımda KOZA MESKEN markasına duyulan güveni görmek bizim için en büyük ödül olmuştur.

Bunun örneklerini Meltem Salacak, Didem Salacak, Trend Çamlıca, Nar Salacak, ve Uğur Salacak projelerimizde yaşadık.

KOZA MESKEN istikrarlı performansı ve sağlam adımlarıyla örnek bir büyüme sergilerken; şirketimizi kısa sürede ileri noktalara taşıyan ortaya koyduğu saygın projeler ışığında ülkemiz ekonomisine maksimum katkı sağlama hedefi olmuştur.

Mimarisinden tasarımına, lokasyonundan estetiğine ve şıklığına, sağlamlığından kalitesine ve müşterilerine sağladığı yüksek kazanca aranan her türlü özelliği bünyesinde barındıran projelerimizi hayata geçirirken size ve ailenize daha modern yaşam alanları üretmek için bize duyulan güvenden aldığımız enerjiyle var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Firma Yorumları

64x64
Yusuf Taş
20 Haziran 2020 15:45:49

Başarılar Dilerim


Harita Konumu ve Yol Tarifi

Aziz Mahmut Hüdayi Mh. Tulumbacılar Sk. No:23/7 Salacak Üsküdar İstanbulİstanbul / Üsküdar

Mesaj Formu

Seo-Banner