Çözüm Filtre A.Ş.

0
0
İşletme ID:749024

Çözüm Filtre A.Ş.

Firma Hakkında

Çözüm Filtre A.Ş. filtrasyon sektöründe katma değer ekleyen yüksek kaliteli, uzman, dinamik bir filtre üretim, inovasyon şirketidir. Ürün yelpazesinde yer alan filtre ve sarf malzemelerin üretimi için yüksek kaliteli ve profesyonel ürünleri kullanılmaktadır. Uluslararası pazarda kendine yer edinmiş bir konumdadır.

Tesisinizin sistemine uygun olarak gerekli filtre malzemelerini uygun materyal ile hazırlayıp teslim etmekteyiz. Ürünlerimizin imalat sürecinde göz önünde bulundurduğumuz kriterler şunlardır:

Kalite:

İğneli keçe filtre kumaşları üretim aşamasında ön ve arka yüzü çift taraflı olarak yüksek teknoloji ile homojen şekilde iğnelenmiştir. Firmamız malzeme alımı öncesinde mekanik, kimyasal ve fiziksel uygunluk ve mukavemet testlerini tarafsız laboratuvarlara yaptırmaktadır. Torbalar 3 sıra zincir dikiş ile dikilerek tam mukavemet sağlanmaktadır.

Proses ve Sisteme Uygunluk:

Sisteminizin gereksinimi olan ölçülere uygun, tam istenildiği ebatlarda üretim yapmaktayız. Filtre ve ekipmanınızın montajı için uygun ağız kısmı, kapak, agraf ve diğer aksesuarları özenle hazırlanmaktadır.

Kullanılan Materyal:

Toz tutucu endüstride kullanılan Polyester, Meta Aramid, Ryton (PPS), Polimid (P84), PTFE, Polipropilen, PTFE (Teflon), Akrilik ve diğer keçeler ve kartuşlarımızda kullandığımız pileli materyaller Avrupa kalite normları ile üretilmektedir. Tamamı %100 kendi hammaddesi ile imal edilmektedir. Hidrofob emprenye, gaze, kalender, yakma, parlatma, ePTFE membran kaplama gibi gerekli yüzey işlemleri titizlikle uygulanmıştır.

Garanti:

Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 1 yıl garantilidir.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Esenevler Mahallesi Divit Sk No:4/A Ümraniye/İstanbulİstanbul / Ümraniye

Mesaj Formu

Seo-Banner