Eskişehir Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi ( Kliniği ) Odunpazarı - Tepebaşı

0
0
İşletme ID:749568

Firma Hakkında

Eskişehir Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi 2021 yılında kurulmuştur. 12 yıllık deneyim ve bilgi birikimi, sürekli kendisini yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri araştıran ilkemiz, uyum ile özverili çalışan deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla bugün; muayene - teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen - CR, ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, lazer terapi, yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında siz değerli halkımıza sunmaktayız.
Gayemiz dostlarımızın sağlıkla alakalı tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.
Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi; sunmuş olduğu hizmetlerdeki mükemmeliyetçi yaklaşımlarıyla hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini oluşturmadaki kararlılığı, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli ekibi, sahip olduğu modern alt yapısıyla; Türkiye’de referans olarak gösterilen önemli sağlık kuruluşlarından biri olmayı hedeflemektedir.

veteriner, veteriner kliniği, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, veteriner numarası, veteriner ne demek, açık veteriner, veteriner ücretleri, 7/24 veteriner, ataşehir veteriner kliniği, Odunpazarı veteriner, tepebaşı veteriner, petshop malzemeleri, pet aksesuar, pet kıyafet, kedi maması, köpek maması, en ucuz kedi maması, en ucuz köpek maması, kedi kumu, Eskişehir veteriner, melodim veteriner, Eskişehir kırık kedi köpek, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, kırık ameliyatı yapan veteriner. Mikroçip eskişehir, tepebaşı mikroçip taktırma, odunpazarı mikro çip taktırma, pet kuaför, kedi kuaförü, köpek kuaförü, eskişehir en iyi pet kuaförü, açık veteriner kliniği, eve servis mama hizmeti, eve mama servisi

https://melodimveteriner.com

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner