ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR DÖVME SUCUK - BENA SUCUK

0
0
İşletme ID:750276

Firma Hakkında

1990 Yılından günümüze gıda sektöründe hizmet veren şirketimiz 15 yıldır Ankara – Eskişehir ve İzmir yolu üzerinde siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Tüm Türkiye’de kahvaltı hizmeti veren firmalar bizi 10 yıl geriden takip etmeye başladı. Bena Dinlenme Tesislerinde serpme kahvaltı yapmamış birisi ben kahvaltı yaptım demesin. Dersek abartmış olmayız. Odun ateşi közünde yöresel kuzulardan et mangal, Adana kebap ve mangal sucuk keyfi için sizi tesislerimize bekliyoruz. Ballı kaymaklı gözlememiz ve her gün 5 çeşit nefis çorbalarımızla da farkımızı ispatladık.

Tüm dünya kahveleriyle sizlere bir kahve şöleni yarattık ki şehir merkezlerindeki coffe shop’larla yarışır hale geldik. Bena Dinlenme Tesisleri Tüm ailenizle birlikte yolculuklarınızda mola verebileceğiniz keyifli ve huzur bulacağınız bir tesis. 

www.benasucuk.com

Firma Yorumları

64x64
Yusuf sartaş
19 Haziran 2021 09:06:29

Eskişehir Sucuk denildiğinde akla Sivrihisar dövme Sucuk geliyor. Bena sucuk u biliyorum. Baharati kıvamında yuzde yuz dana eti , eski usul yoresel sucuk lar gibi zirhtan geviriyorlar. www.benasucuk.com dan güvenle uygun fiyata alıyorum.


Seo-Banner