Feltbi -Biçer proje inş.dek.san.tic.ltd.şti

0
0
İşletme ID:750457

Firma Hakkında

Biçer Proje İnşaat Dek.San.Tic.Ltd. Şti 1998 yılında Barbaros Biçer tarafından kurulmuştur.Günümüzde mimarlık ve inşaat hizmetlerine devam etmektedir. İnşaat ve mimarlık hizmetlerinin yanı sıra ısı, ses yalıtımı yapan ve akustik yönü güçlü olan malzemeler ile ülkemize ve dünyaya yeni malzemeler kazandırmak için uğraş vermektedir.2015 yılından itibaren Bozoğlu Tekstil A.Ş. tarafından üretilen izoBOZZ marka polyester elyaf keçelerin Türkiye ve yurt dışı Ana Distribütörlüğünü üstlenmiştir. Bozoğlu Tekstil A.Ş. 1893 yılında başladığı ticaret hayatına Uşak Organize Sanayi Bölgesinde 85.000 m2 kapalı alanda 3 fabrika ile devam etmektedir.

Ürünlerimiz TSE Belgelidir. Tüm testlerimiz TSE tarafından yapılmıştır. Test değerleriyle ürünlerimizin üstün ısı ve ses değerleri saptanmış. Karavan sektörünün ısı ve ses yalıtımında en güvendiği ürünler arasında yerini almıştır.

Türkiye’nin %100 yerli olan markaları İZOBOZZ VE FELTBİ polyester keçe ürünlerimiz ile üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız. Ekip olarak bu sorumluluğa uygun davranarak, çevremizi de sürdürülebilirlik ve sürdürülebilir ürünler ile tanıştırmaya çabalıyoruz.

Sizleri Gelecek nesiller ve sağlıklı bir doğa için ürünlerimizle tanışmaya davet ediyoruz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner