Akyaka Taksi

  • Muğla / Ula
  • 16 Nisan 2022
  • 297
0
0
İşletme ID:750765

Akyaka Taksi

Firma Hakkında


Akyaka Taksi


Akyaka Taksi Hakkında   


Acil herhangi bir işiniz olduğunda veya bir yere gitmek istediğinizde Akyaka Taksi sadece bir telefon uzağınızda. Hizmetlerimiz sizin memnuniyetiniz içindir. Araçlarımız sürekli temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Hijyen birinci önceliğimizdir. Akyaka ve çevre ilçelerinde acil araca ihtiyacınız olduğunda hemen telefon numaralarından Akyaka Taksiyi arayabilir ve hızlı bir şekilde taksi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Akyaka ve çevre ilçelerden Türkiyenin her bölgesine hizmet verebilmekteyiz.

    Ayrıca özel misafirleriniz için vip transfer hizmetlerimiz de bulunmakta...

  Taksi rezervasyonları için taksiakyaka.com üzerindeki telefon numaralarını mutlaka cep telefonunuzun acil rehberine kayıt ediniz. Günün her saati, gece gündüz sürekli taksiniz cep telefonunuzda sizin aramanızı beklesin. Ayrıca online taksi çağırma hizmetleri de bulunan Akyaka transfer ile ertesi güne program yapabilir veya misafirinizi özel transfer ettirebilirsiniz. Tüm hizmetler için bir telefon etmeniz yeterlidir.

Hizmetlerimiz

 

Akyaka Vip Taksi hizmetleri ile en uygun fiyatlarla vip hizmet alabilmektesiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan taksi hizmetleri firması, müşterilerine her zaman saygılı, ilgili ve yardımcı bir şekilde hizmet vermektedirler. Ayrıca size özel hizmetler sunan Akyaka Taksi, özel bebek koltuklu taksi hizmeti, telefon şarj hizmeti, araçta wi-fi hizmeti, internet, tablet ve TV de bulundurmaktadır. Siz sadece ulaşmak istediğiniz noktayı söyleyin ve uygun fiyatlarla istediğiniz yere güvenli bir şekilde varın.

  Akyaka Taksi hizmetleri Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı, İzmir Havalimanı, Gökova ilçesi ve  Akyaka içerisinde taksi hizmetleri sunmakta... Taksi rezervasyonlarınızı ister telefon ile, isterseniz internet üzerinden taksiakyaka.com sitesinden online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Site adresi : https://www.taksiakyaka.com

 

 

 

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner