Denizli E-Ticaret Danışmanlık ve Dijital Pazarlama Hizmetleri

  • Denizli / Denizli
  • 14 Haziran 2022
  • 361
0
0
İşletme ID:750901

Denizli E-Ticaret Danışmanlık ve Dijital Pazarlama Hizmetler

Firma Hakkında

Adan Zye kapsamlı e-ticaret danışmanlığı hizmetimiz ile firmanızın toptan veya perakende e-ticaret, ihracat, dijital pazarlama işlerinizde kar etmenizi sağlayabiliriz. E-ticarette pazarlama alt yapınızı oluşturabilir veya revize edip yenilemenize yardımcı oluruz.

E-Ticaret web sitesi, kurumsal web sayfası, SEO, anahtar kelime çalışması, ürün fotoğraf ve video çekimi, kurumsal kimlik, markalaşma, e-ticaret personel eğitimi vb. tüm konularda dijital dönüşümünüzü gerçekleştirebiliriz.

Amazon, Etsy, Ebay, Shopify, Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Pttavm, Aliexpress, Alibaba vb. pazaryerlerinde danışmanlık ve eğitim hizmetlerimiz ile şirketinizi güvenli bir şekilde dijital ticarete taşıyabiliriz.

E-Ticaret ve dijital pazarlama çalışmalarınız için bir çok ajansla çalışmanıza gerek yok vereceğimiz hizmet ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Kendinizin hakim olacağı sistemler kuruyoruz size eğitim vererek dijital pazarlamada bilinçli bir şekilde ilerlemenizi sağlıyoruz.

Şirket Profili

2012 yılında Denizli de kurulan Zegsen Danışmanlık, dijital pazarlamaya girmek veya işlerini geliştirmek isteyen işletmelere uygun fiyatlı yazılım, danışmanlık, destek ve eğitim hizmetleri veren e-ticaret ve dijital pazarlama şirketidir.

Firmalarımızın ihtiyaç ve taleplerine göre iş birliği yaparız. Tüm işlemlerimizi plan, proje dahilinde sözleşmeli olarak yapmaktayız.

Halen merkez ofisimiz Denizli deki ekibimizle tüm Türkiyeye online veya birebir hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Hizmetlerimiz

 

01 - Sıfırdan e-ticaret danışmanlığı

 

02 - Sıfırdan ihracat danışmanlığı

 

03 - Firma e-ticaret altyapısı revize ve iyileştirme işlemleri

 

04 - E-Ticaret web sitesi tasarım ve kurulum

 

05 - Kurumsal firma web sitesi tasarımı ve kurulum

 

06 - Pazaryerleri satış danışmanlığı

 

07 - Piyasa ve rekabet analizi

 

08 - Google SEO ve anahtar kelime danışmanlığı

 

09 - Google Ads reklam danışmanlığı

 

10 - Ürün fotoğraf ve video çekimleri

 

 

 

Neden Zegsen Danışmanlık?

İlk günlerimizden beri müşterilerimize güvenilir hizmet vermekteyiz. Şirketlerin tercih ettiği firma olmaktan onur duyuyoruz.

Çalışma sistemimizde öncelik firmayı ve işimizin sürekliliğini korumaktır. Her bir müşterimizin kapasitesi için ayrı bir ticari piyasa oluşturur, gereksiz rekabetten korur, sürekli ve karlı bir ticaret platformu oluştururuz. Bu şekilde firmanın e-ticarette kalıcı olmasını sağlarız. Elektronik ticaret piyasalarına nokta atışı ile girmenizi sağlar ve şirketinizin büyümesine yardımcı oluruz.

E-Ticarette ve ihracatta rekabet ve pazar analizi, yeni müşteri bulma, satış arttırma, pazaryerleri danışmanlığı, kendi web sitenizden müşteri bulma, ürettiğiniz ürünlerin toptan satışını yapma vb. tüm önünüze çıkacak problemleri ve sorunları çok iyi biliyoruz. Talep ve sorularınız için bize 7/24 mesaj atıp ulaşabilirsiniz.

Ön görüşme ve keşif işlemini ÜCRETSİZ olarak yapmaktayız. Keşiften sonra size vereceğimiz raporu inceledikten sonra ister bizimle çalışabilirsiniz istemezseniz çalışmazsınız. Bu şekilde esnek uygulamamız ile bilinçli ve hedefli bir şekilde iş birliği yapma imkanı sunuyoruz.

Diğer firmaların aksine ücretimizi iş bitiminde ve sözleşme, proje tamamlanıp müşterimiz memnun olunca alan tek firma olarak referans yerine size güven veriyoruz.

 

E-Ticaret ve dijital pazarlama bizim uzmanlık alanımızdır. Biz hallederiz, siz işinize ve üretiminize odaklanın."

zegsen danışmanlık

 

Talep ve sorularınız mı var? Bize mesaj atın.

Ön görüşme ve keşif hizmetimiz ÜCRETSİZDİR.

Telefon & Whatsapp

0 (555) 080 22 80

E-Mail

info@zegsen.com

 

Adres

Zegsen Danışmanlık

İncilipınar Mah. 1251 Sok. No:64/A

Pamukkale /DENİZLİ 20150

www.zegsen.com

www.zegsen.net

www.eticaretdenizli.com

www.teknocebim.com

 

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner