Uzman Global Danışmanlık Ltd. Şti.

0
0
İşletme ID:549548

Firma Hakkında

Uzman Global Danışmanlık Ltd. Şti. Firmamız İstanbul şehrinde Bakırköy ilçesinde Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 18 Selenium Retro Rezidans Kat: 8 Daire: 101-102 BAKIRKÖY-İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.

Uzman Global Danışmanlık Ltd. Şti. Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

Uzman Global Danışmanlık Ltd. Şti. Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek Uzman Global Danışmanlık Ltd. Şti. firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Uzman Global Danışmanlık Ltd. Şti. firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 5 Nisan 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 1592 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 18 Selenium Retro Rezidans Kat: 8 Daire: 101-102 BAKIRKÖY-İSTANBULİstanbul / Bakırköy

Seo-Banner